سرخط خبرها

شهردار نهاوند گفت: احداث پارک های محله ای در سطح شهر شروع شده و بعداز پارک صخره ای دوخواهران ،پارک آسیاب در گوشه سرآسیاب، باغ بادام در شهرک شهید حیدری... پارک محله ای منطقه حسن آباد هم شروع شد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مجید یوسفی نوید در این مورد گفت: احداث پارک های محله ای شروعی برای تقسیم عادلانه خدمات و امکانات در همه مناطق می باشد و با مساعد شدن هوا و شرایط جوی عملیات عمرانی در سطح شهر و پارکهای محلی با سرعت بیشتری انجام خواهند گرفت که هرچه زودتر اهالی محل بتوانند از امکانات آنها استفاده کنند.

شهردار نهاوند در ادامه گفت:شهروندان مالکان اصلی مبلمان شهری هستند و پارک های محلی از سرمایه های آنها می باشد و با نگهداری و مراقبت از وسایل پارک،فضای سبز و..شهرداری را در ارائه خدمات بیشتر و بهتر کمک کنند.

یوسفی نوید گفت:یکی از مهمترین عوامل استفاده و استقبال از پارک ها علاوه بر امکانات آن میتواند دسترسی راحت به آن باشد که با انجام پروژه پارک های محله ای این مسئله در نظر گرفته شده است و خوشبختانه با استقبال خوب شهروندان مواجه شدیم.

یوسفی نوید در پایان گفت:فرهنگ سازی اندوخته و ذخیره سازی سرمایه هاست،در کنار احداث پارک ها و توسعه فضاهای‌تفریحی و فضای سبز مسائل فرهنگی و فرهنگ سازی‌عنصر جدایی ناپذیر همه ی کارها می باشد و در انجام همه ی کارها از جمله فرهنگ شهروندی، ترافیک، ...فرهنگ سازی می‌تواند زمینه توسعه و رشد را فراهم کند،پارک ها باید به اماکن آموزشی تبدیل شوندو کارهای فرهنگی و هنری در پارک ها به صورت ویژه و با برنامه انجام گیرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location