سرخط خبرها

دادستان همدان از اجرای طرح ۷۲ ساعت برای برخورد سریع و قاطعانه با اوباش خبر داد و گفت: در اجرای این علاوه بر دستگیری ۷۶ نفر از اراذل، ۲۰ قبضه سلاح گرم و ۱۴۰ قبضه سلاح سرد کشف و ضبط شد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین و به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان همدان، با هماهنگی‌های انجام شده از سوی «حسن خانجانی موقر» دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان، "طرح تشدید مبارزه با اراذل و اوباش" با تدابیر جانشین فرماندهی کل انتظامی و نظارت میدانی سردار فرماندهی انتظامی استان در همدان انجام شد.

دادستان همدان درباره جزئیات این طرح بیان کرد: در این طرح ۷۲ ساعته که با همکاری تنگاتنگ دادستان‌های شهرستان‌ها و هدایت عملیاتی معاون عملیات ناجای استان انجام گرفت؛ در نهایت با دستگیری ۷۶ نفر از اراذل؛ ۲۰ قبضه سلاح گرم شامل سه قبضه سلاح کمری و ۱۷ قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط شد.

خانجانی موقر با اعلام اینکه در این اجرای طرح مقابله با اراذل؛ ۱۴۰ قبضه انواع سلاح سرد شامل قمه و شمشیر و ۲۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل شیشه، هرویین و تریاک، هم کشف و ضبط شد، عنوان کرد: در این راستا ۴۳۲ عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز کشف شد.

وی با بیان اینکه در این مدت همچنین قاتل و هم دستان حادثه اخیر شهرستان نهاوند شناسایی و دستگیر شدند، از کشف یک انبار سیب زمینی احتکار شده، در حدود ۳ هزار و ۵۰۰ تن به ارزش ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هم خبر داد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location