سرخط خبرها

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان، گفت: تندبادی با سرعت ۱۱۱ کیلومتر نهاوند را درنوردید.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمد حسن باقری شکیب با اعلام این خبر، افزود: وزش باد شدید بعدازظهر امروز نیز ادامه و احتمال خسارت به سازه ها و گلخانه ها وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه شدت وزش باد نسبت به دیروز کمتر است، ادامه داد: بر اساس بررسی داده ها و نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، آسمان بیشتر نقاط استان همدان در ۲۴ ساعت آینده صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد شدید و غبارآلودگی هوا پیش بینی می شود.

باقری شکیب تصریح کرد: غلظت گرد و غباری که از روز جمعه از مناطق جنوب غربی کشور وارد استان شده، برای امروز شنبه کاهش می‌یابد.

وی با بیان اینکه سامانه جدید بارشی از فردا شب این استان را فرا می گیرد که بارش های آن در همه نقاط استان یکنواخت است و بارش های آن بین ۱۰ تا ۱۵ میلیمتر پیش بینی می شود خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این سامانه از شرق اروپا وارد استان می شود بیشتر بارش های آن به صورت برف است.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان اظهار داشت: از نظر تغییرات دمایی نیز تا روز یکشنبه دمای هوا کاهش و از روز دوشنبه دمای کمینه افزایش می یابد.

باقری شکیب اضافه کرد: ملایر و نهاوند با ۱۳ درجه سانتیگراد بالای صفر و گل‌تپه و قهاوند با ۶ درجه سانتیگراد زیر صفر به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط استان همدان در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان تصریح کرد: بیشینه و کمینه دمای هوای شهر همدان نیز در این مدت به ترتیب ۱۰ درجه سانتیگراد بالای صفر و یک درجه سانتیگراد زیر صفر ثبت شده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location