سرخط خبرها

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: استفاده از ظرفیت بسیج در حوزه‌های مختلف سیر توسعه و تحول را سرعت می‌بخشد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حمید سیفی در نشست هیئت اندیشه‌ورز بسیج شهرستان نهاوند که با حضور سرپرست فرمانداری نهاوند، فرمانده سپاه ناحیه نهاوند و نخبگان ورزش بسیج این شهرستان برگزار شد ضمن تبریک و تهنیت سالروز میلاد باسعادت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) و گرامیداشت روز پاسدار و جانباز، اظهار کرد: بسیج شجره طیبه‌ای است که همواره همه افراد را با سلایق مختلف زیر چتر خود جمع کرده است.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران مرهون مجاهدت بسیجیان و پاسداران گران‌قدری است که با گذشتن از جان و مال و ناموس خود برای رسیدن به اهداف عالی نظام اسلامی و دفاع از ارزش‌ها تلاش کردند، گفت: امروز ورزشکاران و فعالان حوزه ورزش با ایثار برای اعتلای جایگاه ورزش استان و کشور در تلاش هستند تا عناوین ملی فراملی کسب کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه برای توسعه و تعالی همه‌جانبه استان باید از ظرفیت همه دلسوزان و توانمند استفاده کنیم، گفت: خوشبختانه امروز ورزشکاران و جوانان در حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی، ورزشی و اجتماعی فعال هستند و افتخاران و توفیقات متعددی کسب کردند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه بسیج در عرصه‌های مختلف توانمندی و شایستگی خود را به اثبات رسانده است، گفت: استفاده از ظرفیت بسیج در حوزه‌های مختلف سیر توسعه و تحول را سرعت می‌دهد.
سیفی، افزود: خوشبختانه امروز با همکاری و همراهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همچنین توجه ویژه فرمانده سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان سالن‌های ورزشی متعددی در استان احداث شده و یا در حال احداث است و همین امر موجب افزایش سرانه ورزشی استان همدان شده است.
وی تصریح کرد: امیدواریم در ادامه راه نیز شاهد تداوم این مهم در نقاط محروم و کم‌برخوردار استان باشیم.
گفتنی است در پایان این مراسم از نخبگان ورزشی بسیج شهرستان نهاوند تجلیل شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location