سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، جلسه ستاد پشتیبانی راهیان نور شهرستان نهاوند به ریاست سرپرست فرمانداری و باحضور فرمانده سپاه ناحیه، ائمه جمعه و اعضا با هدف برنامه‌ریزی و هماهنگی تمهیدات لازم جهت اعزام کاروان راهیان نور شهرستان برگزار شد.

سرپرست فرمانداری نهاوند وجود امنیت را نعمتی بزرگی برای کشور دانست و افزود: جمهوری اسلامی ایران امروز به یک جزیره امن و بازیگری قدرتمند در منطقه و جهان تبدیل شده و حتی دشمنان نظام نیز به این صلابت و اقتدار جمهوری اسلامی اعتراف می کنند.

سلگی با بیان اینکه در برهه کنونی ما بعنوان وارثان شهدا وظیفه سنگینی بر عهده داریم، گفت: همه باید دست به دست هم دهیم تا این فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های آینده نیز منتقل شود که یکی از راه‌های انتقال آن برگزاری مراسم‌های یادواره شهدا و راهیان نور می‌باشد‌.

وی خاطرنشان کرد: اردوی راهیان نور از برنامه‌های شاخصی است که تأثیرگذار در روحیه معنوی و ارتقاء شاخص‌های تربیتی و اخلاقی در بین نسل جوان است و در اجرای چنین برنامه های شاخصی باید با صرف کمترین هزینه بهترین بهره‌برداری را نمود.

سرپرست فرمانداری افزود: با هماهنگی و برنامه ریزی ستاد راهیان نور شهرستان، به استعداد ۱۴۰ نفر، از تاریخ ۳ فروردین ۱۴۰۱ بمدت ۴ شبانه روز به مناطق عملیاتی اعزام خواهند شد، و مقرر شد در صورت هماهنگی بیشتر احتمال افزایش نفرات وجود دارد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location