سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علیرضا قاسمی‌فرزاد، استاندار همدان در دیدار خود با سید حسین حسینی، معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات کشور، گفت: پرورش ماهی قزل‌دانش، نیاز به حمایت‌های دولتی و همچنین تلاش مدیران خودِ مجموعه دارد.

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط کشور و اهمیت این مزرعه پرورش ماهی، در پروژه سفر ریاست جمهوری مطرح خواهد شد، گفت: باید در زمینه بهره‌وری و استفاده صحیح از منابع تلاش مضاعف صورت بگیرد.

استاندار همدان، تصریح کرد: با نگاه حمایتی و مساعدت مجموعه بانکی، مشکلات بانکی مزرعه پرورش‌ماهی قزل‌دانش در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان حل و مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: خواسته ما از مقامات عالی وزارت جهاد کشاورزی این است که از اعتبارات ملی در راستای اتمام پروژه پرورش ماهی استفاده شود.

قاسمی فرزاد با اشاره به اینکه استان همدان در حوزه شیلات اقدامات خوب و قابل‌ توجهی دارد که حمایت‌های مسئولان عالی را می‌طلبد، گفت: در استان همدان، در راستای حمایت از واحدهای تولیدی، ۱۰۰ میلیارد تومان بالاتر از منابع بانک کشاورزی به آن‌ها تزریق شده است.

وی با اشاره به اینکه باید بتوانیم یک اعتباری ویژه برای شیلات استان همدان دریافت کنیم، گفت: بخش مورد نیاز کشور در زمینه تامین بچه ماهی و تخم چشم‌زده از خارج از کشور وارد می‌شود که با راه‌اندازی مجدد شرکت قزل دانش ۴۰ درصد نیاز کشور تامین می‌شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location