سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، جلسه تنظیم بازار شهرستان باحضور پورمجاهد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، سلگی سرپرست فرمانداری نهاوند، شانیان مدیرکل صمت استان، تقوی مدیرکل جهادکشاورزی استان و مدیران شهرستان برگزار شد.

ظاهر پورمجاهد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان در ستاد تنظیم بازار، ضمن تقدیر و تشکر از اتحادیه‌ها و اصناف و بازاریان، در راستای همراهی و همسویی با ستاد تنظیم بازار، گفت: تامین میوه شب عید، نظارت و کنترل بر عرضه میوه با قیمت عادلانه به مردم، از برنامه‌های این روزهای مسئولان مربوطه است که به طور دقیق و شبانه‌روز پیگیری می‌شود.
وی گفت: در روزهای پایانی سال، تیم بازرسی ستاد اقدام مشترک تنظیم بازار، نظارت‌های خود را تشدید نماید.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان با بیان اینکه هیچ‌گونه کمبودی در زمینه تامین کالاهای اساسی استان در روزهای پایانی سال وجود ندارد، گفت: ذخایر خوبی در زمینه کالاهای اساسی در استان وجود دارد که در حال توزیع شدن می‌باشند.
وی افزود: با همراهی و همسویی مجموعه مدیریتی استان و به طبع آن در شهرستان‌ها، می‌توان مشکلات مردم را رفع کرد.

ضرورت افزایش سهمیه مرغ تنظیم بازار شهرستان نهاوند

در ادامه جعفر سلگی سرپرست فرمانداری نهاوند ضمن تقدیر از معاون استاندار و مدیران کل جهت همراهی شهرستان در حوزه‌های مربوطه، خاطرنشان کرد:با توجه به نیاز شهرستان سهمیه مرغ تنظیم بازار نهاوند لازم است افزایش یابد.
وی با اشاره به اینکه قیمت میوه تنظیم بازار شب عید بعد از تصویب به مردم اطلاع‌رسانی شود، گفت: غرفه‌های برنامه‌ریزی شده جهت توزیع میوه تنظیم بازار بصورت گسترده و در تمام مناطق خصوصا مناطق کم برخوردار در نظر گرفته شده است.
سرپرست فرمانداری نهاوند با بیان اینکه نظارت بر نانوائی‌ها در ایام نوروز هم بصورت مستمر در دستور کار بازرسین قرار گیرد، گفت: بازرسی از پایانه‌های مسافربری، جایگاه‌های سوخت، رستوران‌ها و داروخانه‌ها به طور جد انجام شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location