سرخط خبرها

سرپرست انتظامي شهرستان "نهاوند" از انهدام يک باند تهيه و توزيع مواد مخدر و کشف مقدار تقريبي 16کيلوگرم ترياک در اين شهرستان خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ "ذبيح الله درويشي" درتشريح اين خبر بيان داشت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نهاوند در راستاي اجراي طرح هاي مستمر و مقطعي مبارزه با مواد مخدر و با محوريت برخورد با افراد سودجويي که در امر تهيه و توزيع مواد فعاليت دارند پس از انجام اقدامات فني و اطلاعاتي و بکارگيري امکانات قانوني و سازماني در نهايت يک باند تهيه و توزيع مواد مخدر را در يکي از محلات شهر شناسايي کردند.

وي در ادامه افزود: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر پس از هماهنگي با مقام قضائي در يک عمليات ضربتي و موفق پليسي 3 نفر از اعضاي اصلي باند را در مخفيگاهشان دستگير کردند که در بازرسي از محل، مقدار تقريبي 16کيلوگرم ترياک و مقاديري اقلام وتجهيزات توزيع مواد مخدر نيز کشف شد.

سرپرست انتظامي شهرستان نهاوند در پايان اين خبر با تقدير از تلاش ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خاطر نشان کرد: پرونده قضائي در اين راستا تشکيل و ساير اقدامات قانوني و قضائي در حال رسيدگي و انجام است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location