سرخط خبرها

سرپرست انتظامي شهرستان نهاوند از دستگيري 2 سارق حرفه اي سيم برق حين سرقت و کشف 19 فقره سرقت توسط ماموران پاسگاه انتظامي دهفول اين شهرستان خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ ذبيح الله درويشي، در تشريح اين خبر بيان داشت: يکي از اولويت هاي اجرايي مستمر و مهم پليس که به صورت ويژه در دستور کار يگان هاي اجرايي قرار دارد اجراي طرح ضربتي مبارزه با سرقت مي باشد که در اين راستا، يگان هاي انتظامي شهرستان نهاوند پس از تدوين طرح جامع ايام نوروز، نسبت به اجرايي کردن اين طرح از جمله استقرار گشت هاي ثابت در محلات و مسيرهاي از قبل تعيين شده و همچنين فعال کردن گشت هاي عادي و مضاعف اقدام کردند.

وي در ادامه افزود: در اين راستا گشت انتظامي و فعال پاسگاه انتظامي دهفول، 2 سارق را حين سرقت سيم برق در اطراف يکي از روستاهاي حوزه استحفاظي دستگير کردند و در بازرسي از متهمان و خودروي آن ها، يکصد متر سيم برق و مقاديري تجهيزات و اقلام سرقت کشف شد.

سرهنگ درويشي تصريح کرد: متهمان در بازجويي هاي فني، به 19 فقره سرقت سيم برق اعتراف کردند و در خصوص شيوه و شگرد سرقت ها اذعان داشتند، در ساعات پاياني و خلوت شب با خودروي سواري از طريق يکي از محورهاي مواصلاتي وارد شهرستان شده و پس از پرسه زني در مکان هاي خلوت با استفاده از تجهيزات سرقت، سيم هاي برق را قطع و در يکي از استان هاي همجوار مي فروختند.

سرپرست انتظامي شهرستان نهاوند در پايان اين خبر با اشاره به اين که پرونده قضائي در اين راستا تشکيل و ساير اقدامات قانوني در حال انجام است، از شهروندان درخواست کرد: همواره نسبت به تردد افراد ناشناس در محلات و روستاهاي محل زندگي خود دقت نظر داشته و در صورت مشاهده افراد ناشناس و ترددهاي مشکوک، بلافاصله موضوع را از طريق شماره تماس 110به پليس اطلاع دهند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location