سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان در شورای آموزش و پرورش استان، گفت:طبق مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا، مدارس و دانشگاه‌ها از ۱۴ فروردین، باید کاملا بازگشایی و کلاس‌ها به‌طور حضوری برگزار شوند.

وی گفت: با افرادی که به صورت حضوری در کلاس‌ها حاضر نمی‌شوند طبق آئین‌نامه‌ها و مقررات قانونی مربوطه برخورد شود.

استاندار همدان، گفت: صدا و سیما، اصحاب رسانه و کمیته اطلاع‌رسانی ستاد استانی مدیریت کرونا، برنامه‌ و تصمیماتی اتخاذ کنند که بازگشایی مدارس و دانشگاه‌های استان، به طور گسترده انعکاس خبری پیدا کند.

وی گفت: تیم‌های بازرسی اداره کل آموزش و پرورش و دیگر دستگاه‌های متولی، در راستای بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی، بازدید‌ها و نظارت‌های لازم را انجام دهند.

قاسمی فرزاد، تصریح کرد: اداره کل آموزش و پرورش در راستای تکمیلِ نصب تهویه کلاس‌های مدارس در سطح استان، اقدام کند.

وی خاطرنشان کرد: اداره کل آموزش و پرورش استان، ضمن بازگشایی مدارس، اقدامات لازم در جهت حفظ سلامت دانش‌آموزان در کلاس‌های بالای ۲۵ نفر را انجام دهد.

استاندار همدان با بیان اینکه برنامه‌های اقناع‌سازی و اطلاع‌رسانی به شهروندان در راستای آسیب‌های تشکیل کلاس‌های غیر حضوری، اُفتِ تحصیلی حاصل از این شیوه برای دانش‌آموزان در سطح استان در دستور کار قرار گیرد، گفت: ضرورت دارد جلسات شورای آموزش و پرورش در سال جدید به طور مستمر و منظم برگزار شود تا مسائل و مشکلات احتمالی، به فوریت حل و فصل شوند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location