سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، جلسه بررسی مشکلات جاری تنها مرکز غرب کشور و استان همدان در شهرستان نهاوند با حضور عبدی کمند رئیس شورای هماهنگی مبارزه‌ با مواد مخدر استان همدان ، سلگی سرپرست فرمانداری نهاوند، سرهنگ مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند، جلالوند مدیر مرکز صیانت کوثر و روسای ادارات شهرستان در مرکز درمان صیانت و اشتغال کوثر برگزار شد.

در این جلسه ضمن بررسی موانع و مشکلات پیش روی مرکز تاکید بر این شد که از ظرفیت های شهرستانی و استانی برای رفع مشکلات جاری و توسعه مرکز جهت جذب و امکان خدمات دهی بیشتر مورد استفاده قرار گیرد.

عبدی کمند دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان افزود: با تشکیل جلسات در مرکز استان با حضور مدیران مربوطه موضوع و مطالبات مرکز صیانت به صورت مرتب پیگیری خواهد شد.

سلگی سرپرست فرمانداری نهاوند نیز گفت: همه مدیران شهرستانی در حد توان و با تمام ظرفیت مرکز را پشتیبانی و در رفع مشکلات مجموعه اقدام نمایند و به صورت مرتب از مرکز بازدید داشته باشند.

جلالوند مدیر مرکز درمان ،صیانت و اشتغال کوثر نیز ضمن خوش آمد و تشکر از حضور مسئولین گفت: تا کنون ۷۰۰ مددجو در دوره های مختلف پذیرش شده و تحت درمان قرار گرفته اند و در حال حاضر نیز ۱۴۵ نفر در مرکز تحت درمان می باشند.

سرهنگ مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند نیز گفت: با کمک همه ی مسئولین در این خصوص و گسترش مرکز صیانت امکان جذب بیشتر مددجو نیز فراهم می شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location