سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، قاسم بازدار در جمع خبرنگاران، گفت: با بیان اینکه در راستای اجرای طرح نوروزی نظارت بر تنظیم بازار کالا و خدمات ۷۰ پرونده تخلف تشکیل شده است، اظهار کرد: در این طرح که از اواسط اسفندماه سال گذشته تا ۱۶ فروردین ماه سال جاری به اجرا درآمد ۷۰ پرونده تخلف در حوزه های مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: از مجموع پرونده‌های تشکیل شده ۶۸ فقره پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت که منجر به صدور محکومیت جریمه به میزان ۲ میلیارد و ۷۸۷ میلیون ریال برای متخلفان شد.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان نهاوند گرانفروشی و درج نکردن قیمت را بیشترین تخلفات در این پرونده‌ها بیان کرد و افزود: گرانفروشی، عدم درج قیمت کالا و کم‌فروشی از عمده‌ترین تخلفات صورت گرفته بوده و گرانفروشی بیشترین علت را داشته است.

وی با بیان اینکه در طرح نظارتی ویژه نوروز، اعضای کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار در قالب اکیپ‌های مشترک نسبت به رصد بازار و فروشگاه‌های بزرگ اقدام کرده‌اند ضمن قدردانی از اصناف و کسبه شهرستان که حقوق مصرف‌کنندگان و انصاف درحق مردم را رعایت کرده‌اند، نسبت به هرگونه تخلف به ویژه در مورد کالا‌های اساسی و مایحتاج عمومی مردم هشدار داد.

انتهای پیام

حسین بحیرایی

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location