سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرپرست فرمانداری نهاوند در اولین جلسه شورای اداری در سال جدید اظهار داشت : مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان باید برای تحقق شعار سال که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام «تولید، دانش بنیان و اشتغال‌آفرین» نامگذاری شد، مدیریت خود را نشان دهند و انقلابی و جهادی وارد میدان شوند.

جعفر سلگی تاکید کرد: ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه دانش‌بنیان در بخش کشاورزی ، دامپروری ، صنعت و گردشگری در این شهرستان وجود دارد که هر اندازه می‌توانیم باید زیرساخت‌های علم و فناوری را در این زمینه مهیا کنیم.

سلگی در ادامه بیان داشت: با سیاست‌ها و راهبردهای خوب دولت مردمی و مجموعه اقدامات، شرایط خوبی در کشور و پیرو آن در شهرستان قابل پیش‌بینی است و مدیران باید تلاش کنند سهم شهرستان را در طرح‌ها، اعتبارات و سایر حوزه‌ها جذب کنند، ما نیز پشتیبان آنها هستیم.

وی با قدردانی از ستاد اجرایی خدمات سفر، ستاد تنظیم بازار و دیگر نهادها و دستگاه‌های اجرایی گفت: نوروز امسال را با تلاش‌های صورت گرفته و کمترین حاشیه و مشکلات به پایان رساندیم.

سرپرست فرمانداری نهاوند در پایان به دیدار چهره به چهره با مردم برای حل مشکلات تاکید کرد و افزود : دستگاه‌های اجرایی موظف هستند اقدامات و خدمات دستگاه مربوطه را به سمع و نظر مردم برسانند و با خبرنگاران و اصحاب رسانه تعامل داشته باشند و از آنها کمک بگیرند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location