سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمد حسین دارایی رئیس اداره آموزش وپرورش نهاوند در اولین جلسه شورای اداری این شهرستان بیان داشت : با توجه به‌ بازگشایی مدارس، در شهرستان نهاوند حدود ۲۸ هزار دانش آموز در غالب ۲۴٠ آموزشگاه مشغول به تحصیل هستند.

وی افزود : بازگشایی در مهر ۱۴۰۰ و فروردین ۱۴۰۱ مدارس کم جمعیت و پایه های اول ابتدایی و مابقی مقاطع در غالب ۷ کمیته ی پروژه ی مهر بازگشایی داشته ایم.

دارایی گفت : به منظور حفظ سلامت دانش آموزان تدریس ها در فضای مجازی تدریس صورت گرفت و همکاران ما در مجموعه ی آموزش و پرورش تلاش های بی وقفه ای داشتند.

وی افزود : در مهر ماه ۱۴۰۰ بازگشایی اول را داشتیم که بواسطه ی پروژه ی مهر صورت گرفت و بازگشایی دوم در فروردین ۱۴۰۱ بواسطه ی یادگیری دانش آموزان و با حضور ۹۹ درصد دانش آموزان صورت گرفت ، چرا که هیچ چیزی جای حضور در مدارس برای دانش آموزان را می گیرد.

وی تصریح کرد : نظارت های بالینی که در سطح مدارس داشته ایم، رعایت پروتکل های بهداشتی و آمادگی کامل برای حضور در کلاس درس و کلاس‌های جبرانی برای دانش آموزان ضعیف از اقدامات آموزش وپرورش شهرستان است.

رئیس اداره آموزش و پرورش نهاوند در ادامه بیان داشت: با جذب کمک های خیرین ۳۵۰ دستگاه تبلت و تلفن همراه و رزمایش های مومنانه برای دانش آموزان و خانواده های بی بضاعت تهیه و در اختیار این خانواده ها قرار گرفت.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location