سرخط خبرها

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در اولین جلسه شورای اداری در سال جدید گفت: سپاه و اقشار بسیج با قدرت و همدلی در راستای محرومیت زدایی و خدمت به مردم گام برمی دارد و برای حل مشکلات مردم پیشگام است ادارات شهرستان می توانند از ظرفیت اقشار بسیج برای خدمت به مردم استفاده کنند.

سرهنگ علی مختاری ضمن تقدیر از زحمات مدیران در تعامل با سپاه و بسیج در طول سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: مسئولان شهرستان باید حرف مردم را بشنوند و هوشیار و مراقب باشند تا جریان استکبار با بهره از عوامل خود علیه نظام موج سواری نکند.

وی در ادامه افزود : نارضایتی مردم از عملکرد ضعیف برخی ادارات در سال گذشته باعث تجمع آنها مقابل فرمانداری شد که این موضوع در سال جدید از مدیران پذیرفته نیست و باید قبل از تجمع مردم ، مشکلات آنان پیگیری و رسیدگی شود زیرا دشمن تلاش می کند با ایجاد نارضایتی و اعتراض مردم ، به نظام خدشه بزند.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند اظهار داشت : با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص ترویج ازدواج آسان و تشویق به فرزندآوری ، پایگاه های مقاومت ما در سطح شهرستان در حوزه استحفاظی خودشان خانواده های نیازمندی را که مشکل تامین جهیزیه و ازدواج دارند را شناسایی و پیگیر کمک به آنها شده اند به همین منظور ادارات شهرستان نیز باید نسبت به این موضوع اقدامات لازم را تسهیل کنند.

سرهنگ مختاری در ادامه تاکید کرد: جامعه امروز ما نیاز اساسی به تبیین دارد و وظیفه ما و ادارات جهاد تبیین است. ادارات در راستای جهاد تبیین می توانند از ظرفیت فضای مجازی و رسانه ها در این موضوع استفاده کنند، به گفته مقام معظم رهبری اگر واقعیت‌های تاریخی برای آحاد مردم تعریف و تبیین نشود، دشمنان نظام و انقلاب ، تاریخ را آنگونه که خودشان می‌خواهند، تحریف می‌‌کنند و جوانان و جامعه را به انحراف می‌برند.

وی افزود: ادارات شهرستان جهت برگزاری کنگره سرداران، امیران و ۸ هزار شهید استان همدان که اوایل سال ۱۴۰۲ برگزار می شود تعامل و همکاری لازم را داشته باشند.

سرهنگ مختاری در پایان به ملاقات عمومی مدیران و تکریم با مردم و حضور در سطح جامعه برای حل مشکلات تاکید کرد و افزود : دستگاه‌های اجرایی موظف هستند اقدامات و خدمات خود را به سمع و نظر مردم برسانند و با خبرنگاران و اصحاب رسانه تعامل داشته باشند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location