سرخط خبرها

سرپرست انتظامي شهرستان نهاوند از دستگیری 2 نفر سارق اماکن خصوصی و کشف 2 فقره سرقت طی 24 ساعت گذشته توسط یگانهای انتظامی این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ ذبیح الله درویشی، افزود: یگانهای انتظامی و اجرایی پلیس نهاوند در 24ساعت گذشته طرح جامع مبارزه با سرقت را با در نظر گرفتن تلاش مضاعف به صورت عملیاتی در سطح شهرستان اجرا کردند.

سرهنگ درویشی بیان کرد: ماموران یگانهای انتظامی شهرستان در این راستا طی24 ساعت گذشته 2نفرسارق سابقه دار اماکن خصوصی را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی طی عملیات های جداگانه ای دستگیر و به مقرهای انتظامی انتقال دادند.

وی تصریح کرد: متهمان در بازجویی های فنی به 2 فقره سرقت اماکن خصوصی اعتراف کردند و تعدادی تجهیزات سرقتی از آنها کشف و ضبط و با هماهنگی مقام قضایی تحویل مالک گردید.

سرپرست انتظامی شهرستان نهاوند در پایان این خبر با اشاره به اینکه پرونده قضایی در این راستا تشکیل و سایر اقدامات قانونی و قضایی در دستور کار قرار دارد از شهروندان محترم درخواست کرد همواره نسبت به توصیه ها و هشدارهای پلیسی در خصوص راهکارهای پیشگیری از انواع سرقت دقت نظر لازم را داشته و در این خصوص رعایت نکات ایمنی و پیشگیرانه را به صورت مستمر مد نظر داشته باشند چرا که افزایش موارد بازدارنده علی الخصوص در اماکن خصوصی به صورت چشمگیری در کاهش سرقت ها تاثیر گذار است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location