سرخط خبرها

دکتر علی چگنی، مدیر مسئول، و فعال سیاسی، اجتماعی در یادداشتی نوشت:  پیر و ماه جماران ،خمینی کبیر (ره) در سال پايانی عمر پربركت خود پيام بسيار مهمی برای جامعه داشتند «من در میان شما باشم و یا نباشم به همه شما وصیت می‌کنم که نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد. نگذارید پیشکسوتان شهادت و خون در پیچ و خم زندگی روزمره خود به فراموشی سپرده شوند.»

جناب آقای دکتر قاسمی فرزاد استاندار محترم اکنون که حضرتعالی به عنوان مسئول انقلابی سکان استان انقلابی همدان را به عهده دارید، مردم شهید پرور شهرستان نهاوند که همواره پای انقلاب و آرمان های آن ایستاده اند انتظار دارند که فرماندار و بخشداران انقلابی معرفی کرده تا منویات امامین انقلاب اسلامی و دولت مقتدر و ایران قوی را تحقق ببخشند و از معرفی افرادی که کارنامه ضعیف در زمان تصدی مسئولیت داشتند پرهیز نمایید زیرا اگر زمام امور را به نااهلان بسپارید قطعاً انقلاب اسلامی را در معرض نفوذ نامحرمان قرار داده اید.

بسیار از دولت انقلابی جای تعجب است، که چرا از نیروهای دلسوخته نظام که هم تحصیلات عالی دارند وهم مقبول جامعه هستند و هم در مناصب قبلی خوش درخشیده اند،استفاده نمیشود!!!

راستی در نهاوند، چه کسانی در صدد حذف نیروهای انقلابی از مدیریت ها هستند!!؟
آیا همان ۸ سال دولت روحانی که همه نیروهای انقلابی این شهر را در یک شبه کودتا، از همه مدیریت ها ،محروم کردند، کفایت نمیکند!

جناب استاندار، نیروهای انقلابی بازوان شما در اجرای برنامه های دولت مقتدر هستند، مراقب بازوان خود باشید،عده ای در صدد قطع آن هستند!

جناب استاندار،نیروهای انقلابی،همیشه خود را پیشمرگ وخدمتگزار نظام اسلامی میدانند و هیچ منفعت شخصی را دنبال نمیکنند، تنها خواسته آنان، بستن راه نفوذی ها و "انقلابیون شنبه" است. چرا که هیچ نهضت ایرانی بدون خیانت نفوذی ها وکم کارها که مردم را ناراضی کرده اند، شکست نخورده است.

دفاع از نظام،انقلاب اسلامی و ولایت فقیه تنها ایده و خواسته ماست که نفوذی های فریبکار ،با لطایف الحیل ،این معیارهای مقدس را ، آلوده ننمایند.

پس...لطفا...مراقب این انتصابات باشید...هر چند، بعضی از انتصابات از روز اول، گزینه ی برکناری و استعفا هستند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location