سرخط خبرها

سرپرست انتظامي شهرستان "نهاوند"، از دستگيري سارق حرفه اي قطعات خودرو و کشف 13 فقره سرقت توسط ماموران پليس آگاهي اين شهرستان خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ "ذبيح الله درويشي"، گفت: درپي وقوع چند فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو در سطح شهرستان نهاوند، بررسی موضوع به صورت ويژه در دستور کار پليس قرار گرفت.
وي افزود: ماموران پليس آگاهي شهرستان با اقدامات فني و اطلاعاتي و با بکارگيري شگردهاي خاص پليسي، يک سارق حرفه اي را در این خصوص شناسایی و در يک عمليات غافلگيرانه در محفيگاهش دستگير کردند.
سرهنگ درويشي تصريح کرد: متهم دستگير شده در بازجويي هاي فني و تخصصي، به 13 فقره سرقت انواع قطعات داخل خودرو در سطح شهرستان اعتراف کرد و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
سرپرست انتظامي شهرستان نهاوند در پايان با اشاره به این که در بازرسي از محل اختفاي نامبرده، مقاديري مدارک، لوازم و قطعات داخل خودرو سرقتي نيز کشف شد، گفت: از شهروندان در خواست می شود در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با پلیس 110 تماس بگیرند و پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص عملکرد پلیس از طریق سامانه 197 در میان بگذارند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location