سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،   حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان ضمن تسلیت لیالی قدر بیان داشت: یکی از آفات هر جامعه ای افراط و تفریط است، و زیاده روی در هر چیزی مضر و آسیب پذیر است.

وی در ادامه بیان داشت : پیامبر فرمود دو طایفه از من هلاک میشوند کسانی که در محبت زیاده روی میکنند و کسانی که دشمنی بیش از حد نسبت به دیگران دارند آموزش و پرورش نمونه بارز الگو پذیری در جامعه است، و در سعادت فرزندان جامعه تاثیر پذیر است.

امام جمعه نهاوند گفت: رستگاری همان سعادت واقعی و اخروی است که در دین اسلام به عنوان کاملترین و جامع‏ترین دین الهی است به این موضوع پرداخته است.

وی افزود: راه رسیدن به رستگاری فرمانبرداری از قرآن است. با فرمان بردن از قرآن می توانیم باتقوا شویم و از این کتاب هدایت برای رسیدن به رستگاری استفاده کنیم.

مغیثی اطهار داشت: ما در این شهرستان به مشکلات اعتباری و اقتصادی عادت کرده ایم نه همدان بی محدودیت است نه ملایر که با نگاه ویژه امورات آن انجام شود.

وی با اشاره به بلاتکلیف ماندن ساختمان آموزش وپرورش و استخر دانش آموزی افزود: بلاتکلیفی ساختمان آموزش وپرورش که محل معتادین و بزهکاری اجتماعی و باعث آبروی کارکنان این اداره شده ، را زودتر تعیین تکلیف کنید و از قافیه وعده و اعتبارات محقق نشده خارج شوید.

وی گفت: ساختمان آموزش وپرورش نهاوند بیش از۱۵سال است که در شهرک شهید حیدری بلاتکلیف و نیمه کاره رها و محل معتادین شده است ، که گویا اختصاص اعتبار برای اتمام این پروژه به در بسته و نارضایتی مردم منطقه و محدوده اجرای این پروژه نیمه کاره شده است.

وی در خاتمه بیان داشت : در جلسات با مدیران و مسئولین آن چیزی که مورد نیاز است برای جامعه سالم و فرزندان سالم بکار گیرند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location