سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سلگی سرپرست فرمانداری نهاوند در جلسه ی شورای آموزش وپرورش این شهرستان با اشاره به اینکه سالهاست ساختمان آموزش وپرورش نهاوند نیمه کاره مانده است ، بیان داشت : اداره کل نوسازی استان همدان ، نوسازی اداره جدیدالحداث آموزش و پرورش و استخردانش آموزی نهاوند را در دستور کار قرار گرفته دهد .

وی با بیان اينکه ساختمان نیمه کاره آموزش و پرورش نهاوند سالهاست در شهرک شهید حیدری به حال خود رها شده ، گفت : سالهاست ساختمان جدید در حال احداث آموزش و پرورش نهاوند، در شهرک شهید حیدری به حال خود رها شده که این وضعیت دیگر قابل تحمل نیست.

سرپرست فرمانداری نهاوند، افزود : وضعیت ساختمان نیمه کاره آموزش و پرورش و استخر دانش آموزی نهاوند هر چه زودتر باید ساماندهی شود ، چرا که حدود پانزده سال است باعث نارضایتی در بین مردم شده و به نوعی چهره منطقه را خراب کرده است.

وی تصریح کرد : وسایلی که جهت ساخت برای ساختمان آموزش وپرورش در نظر گرفته شده از بین رفته و محل آن هم تبدیل به محلی برای تجمع معتادین شده است .

سلگی در ادامه در خصوص استخر دانش آموزی این شهرستان بیان داشت : در حال حاضر ۲۸هزار دانش آموز در شهرستان مشغول به تحصیل هستند که حتی از داشتن یک استخر بی نصیب هستندکه امیدواریم اداره کل نوسازی ساماندهی این استخر را هم در دستور کار خود قرار دهد .

سرپرست فرمانداری نهاوند در خصوص پیش رو بودن بزرگداشت هفته ی مقام معلم گفت: معلمی شغل و حرفه نیست، بلکه ذوق و هنر توانمندی است و شآن و منزلت این قشر بسیار بالاست و باید ارج نهاده شود.

وی در خاتمه اظهار داشت : هفته معلم با سالهای گذشته متفاوت باشد و مراسمی در شآن و قداست معلمان در نظر گرفته شود .

شایان ذکر است؛ در این جلسه مقرر شد ظرف مدت ده روز آینده مهندس مرادی مدیر کل نوسازی استان از محل های ساختمان جدید الحداث آموزش وپرورش و استخر دانش آموزی این شهرستان بازدید کرده و دستورات لازم جهت ادامه ی ساخت این دو مکان را صادر کنند و وضعیت آنرا تعیین تکلیف نمایند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location