سرخط خبرها

سرپرست انتظامي شهرستان "نهاوند" از دستگیری 67 متهم در نتیجه اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي توسط يگانهاي اجرايي این شهرستان در يک هفته گذشته خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  سرهنگ "ذبيح الله درويشي" در تشريح اين خبر بيان داشت: پليس نهاوند با در نظر گرفتن اولويت هاي شاخص در حوزه انواع جرايم و آسيب هاي اجتماعي و با تدوين طرح جامع عملياتي و انتظامي در اين راستا، در يک هفته گذشته با هدف افزايش سطح احساس امنيت عمومي و ارتقاء نظم اجتماعي و به منظور پيشگيري از جرايم و برخورد قانوني با معدود هنجارشکنان، طرح ارتقاء امنيت اجتماعي را با بهره گيري از توان وظرفيت پليس هاي تخصصي در سطح شهرستان اجرا کرد.

اين مقام انتظامي در ادامه افزود: در اين طرح انتظامي همچون ديگر طرح هاي عملياتي و اجرايي و مراحل قبلي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي، موضوع اشرافيت اطلاعاتي و کشف علمي جرم با تکيه بر توان و ظرفيت هاي موجود در دستور کار پليس نهاوند قرار گرفت.

درویشی تصريح کرد: از مهمترين نتايج اين طرح مي توان به کشف 27 فقره سرقت و 5 کیلو و 326 گرم انواع مواد مخدر و توقيف 17 دستگاه موتورسيکلت و 35 دستگاه خودروي متخلف و مزاحم اشاره کرد.

سرپرست انتظامي شهرستان نهاوند در پايان اين خبر با اشاره به اين که 67 متهم در اين طرح و در حوزه هاي مختلف جرم شامل 9 سارق، 14 معتاد و خرده فروش مواد مخدر و 44 نفر در خصوص ساير جرايم دستگير شدند، تصريح کرد: پرونده هاي قضائي جداگانه اي در خصوص متهمان تشکيل و در حال رسيدگي قانوني مي باشد.

 

زهرا سهرابی

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location