سرخط خبرها

امام‌جمعه نهاوند گفت: به یاری خداوند و باهمت امت‌های مسلمان قدس شریف آزاد و به آغوش جهان اسلام برمی‌گردد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: امام خمینی (ره) با ابتکار و دوراندیشی مثال‌زدنی خود آخرین جمعه ماه رمضان را روز جهانی قدس نامید تا دنیا جنایت‌های رژیم صهیونیستی را فراموش نکند.

وی اظهار داشت: فرموده قران و این دستور دین است که همیشه یار مظلوم و دشمن ظالم باشیم و امروز مصداق بارز ظالم رژیم صهیونیستی و حامیان آمریکایی‌ها آن‌ها هستند.

امام‌جمعه نهاوند افزود: امروز حمایت از مظلومین و مبارزه با جبهه کفر و نفاق و استکبار وظیفه همه ملت‌های مسلمان است و باوجود جنگ رسانه‌ای غربی‌ها برای فراموشی مسئله قدس ولی همان‌طور که امام فرمودند مسئله قدس مسئله اول جهان اسلام است.

وی بیان کرد: رژیم صهیونیستی همه نوع جنایتی را در حق کودکان وزنان فلسطین انجام می‌دهد ولی مدعیان دروغین حقوق بشر سکوت مرگباری کرده‌اند.

حجت‌الاسلام مغیثی گفت: در روز جهانی قدس در سراسر دنیا توسط مردم آزاده و طرفدار مردم مظلوم فلسطین راهپیمایی برگزار می‌شود و جنایت‌های صهیونیست‌ها محکوم می‌شود.

وی عنوان کرد: به یاری خدا روزی فرامی‌رسد که باهمت امت اسلامی ریشه صهیونیست‌ها از منطقه کنده می‌شود و زمینه ظهور امام عصر (عج) مهیا شود.

امام‌جمعه نهاوند اظهار داشت: امروز صهیونیست‌ها عامل بی‌ثباتی و ناامنی در منطقه هستند ولی به فضل خدا پیروزی نهایی برای جبهه مقاومت و مستضعفین خواهد بود.

وی افزود: صهیونیست‌ها که سال‌ها منطقه را تهدید می‌کردند؛ امروز در موضع ضعف هستند و به دور خود دیوار کشیده‌اند ولی باید بدانند انشا الله قدس شریف آزاد می‌شود و به آغوش جهان اسلام برمی‌گردد.

حجت‌الاسلام مغیثی ادامه داد: انشا الله مردم مؤمن نهاوند به پیام رهبر انقلاب لبیک می‌گویند و بار دیگر با آرمان‌های قدس شریف تجدید پیمان می‌کنند و حضوری فعال در راهپیمایی روز جهانی قدس خواهند داشت.

راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور مردم روزه‌دار و باایمان نهاوند صبح جمعه از ساعت 11 از مقابل مسجد جوانان به سمت مصلا نماز جمعه این شهر برگزار می‌شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location