سرخط خبرها

سرپرست فرمانداری نهاوند گفت: امروز حضور پرشور و باشکوه مردم در روز جهانی قدس بار دیگر نقشه‌های تفرقه‌افکن نظام سلطه را نقش برهم زد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، جعفر سلگی در مراسم روز جهانی قدس در مصلی نهاوند، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب فرموند حضور هریک نفر  از شما در راهپیمایی روز قدس در واقع امنیت کشور و امنیت جامعه را تضمین و به حفظ دستاوردهای انقلاب کمک خواهد کرد.

وی افزود: همان‌طور که حضرت علی(ع) در آخرین وصیت‌های خود به فرزندانشان فرمودند و تذکر دادند، که همواره یاور مظلومان باشند و همه ما می‌دانیم که وصیت‌نامه در واقع چکیده ای از آخرین دغدغه‌های هر کسی به بستگان  و نزدیکان آن شخص است.

سلگی ادامه داد: وصیت نامه امام علی (ع) نه تنها به فرزندانش بلکه به تمام شیعیان و پیروان راستین آن حضرت است و یکی از فرازهای نورانی خود فرمودند؛ ای کسانی  که خود را پیرو و شیعه ما می‌دانید دشمن ظالمان و یاور مظلومان باشید و پیوسته در راه خدا با جان و مال خود مجاهدت کنید.

وی تصریح کرد: ما اگر بخواهیم وارثان خوبی برای علی‌(ع) باشیم باید به وصایای ایشان خوب گوش دهیم و ابتدا باید مصداق ضالم و مظلوم و مجاهدت در راه خدا را به درستی بشناسیم.

سرپرست فرمانداری نهاوند اضافه کرد: امروز  همه‌ی ما  آگاه هستیم که بزرگترین ظالم و مظلوم کیست و بزرگترین مجاهدت در عالم چیست و ظلم وبی عدالتی در هر اندازه و در هر کجای جهان باشد باید در مقابل آن ایستادگی کرد و باید با آن مبارزه کرد.

سلگی ادامه داد: امروز بیش از هفتاد سال است که قبله اول مسلمین و مدفن انبیا و اولیای ما و جای پای رسول اکرم در شب معراج در دست دشمنان و در دست صهیونیست‌ها است، دشمنان خبیثی که تنها دو درصد جمعیت جهان را به خود اختصاص دادند و به کمتر از نابودی اسلام و مسلمین راضی نیستند.

وی تاکید کرد: همچنین در همبستگی و همگرایی جبهه باطل همین بس که آمریکای جنایتکار و کودک‌کش نیز با کمک نظامی بیش از سه میلیارد دلار به رژیم صهیونیستی، سعی در نابودی مسلمانان و مسلمین غزه دارد که این بودجه هنگفت اگر جهت اطعام و رساندن به فقیران و مستمندان جهان هزینه می‌شد یک عالم را سیر می‌کرد.

سلگی افزود: اگر امروز ما از فلسطین دفاع نکنیم و با تمام داشته‌هایمان علیه غده سرطانی اسرائیل مجاهدت نکنیم و عزتمندانه نجنگیم قطعا زیر تانک های اسرائیل ذلیلانه تسلیم خواهیم شد.

سرپرست فرمانداری نهاوند ادامه داد: امنیت امروز ما مرهون حمایت ۴۲ ساله از رژیم مردم مظلوم فلسطین است و روز قدس یادگار ارزشمند و حکیمانه امام راحل و عظیم‌الشان است.

سلگی یادآوری کرد: نام‌گذاری این روز توسط امام راحل باعث شد که مسئله فلسطین برای همیشه در وجدان‌های بیدار مسلمانان و آزادگان جهان زنده بماند و این حضور پرشور و باشکوه در روز جهانی قدس بار دیگر نقشه‌های تفرقه افکن نظام سلطه را بر هم زد.

وی در خاتمه ضمن آرزوی صحت و سلامت برای امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب و آیت الله رئیسی ریاست محترم جمهوری گفت: یاد و خاطره‌ امام راحل و همه شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، شهدای جنگ تحمیلی و ۸۵۰ شهید شهرستان نهاوند، شهدای جبهه مقاومت و شهدای مدافع حرم و در راس شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی و همچنین شهید شاخص شهرمان که افتخار و آبروی شهرمان است شهید حاج میرزا محمد سلگی را گرامی می‌داریم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location