سرخط خبرها

سرپرست انتظامي شهرستان "نهاوند"، از دستگیری 90 متهم در نتیجه اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي توسط يگان هاي اجرايي پليس در يک هفته گذشته در اين شهرستان خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ "ذبيح الله درويشي" در تشريح اين خبر بيان داشت: پليس نهاوند با در نظر گرفتن اولويت هاي شاخص در حوزه انواع جرايم و آسيب هاي اجتماعي و با تدوين طرح جامع عملياتي و انتظامي در اين راستا در يک هفته گذشته با هدف افزايش سطح احساس امنيت عمومي و به منظور پيشگيري از جرايم و برخورد قانوني با معدود هنجارشکنان، طرح ارتقاء امنيت اجتماعي را با بهره گيري از توان و ظرفيت پليس هاي تخصصي در سطح این شهرستان اجرا کرد.

وی افزود: در اين طرح انتظامي همچون ديگر طرح هاي عملياتي و اجرايي و مراحل قبلي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي، موضوع اشرافيت اطلاعاتي و کشف علمي جرم با تکيه بر توان و ظرفيت هاي موجود در دستور کار پليس نهاوند قرار گرفت.

این مقام انتظامی تصريح کرد: از مهمترين نتايج اين طرح مي توان به کشف 41 فقره سرقت و 642 گرم انواع مواد مخدر و توقيف 15 دستگاه موتورسيکلت و 7 دستگاه خودروي متخلف و مزاحم اشاره کرد.

سرپرست انتظامي شهرستان نهاوند در پايان اين خبر با اشاره به اين که 90 نفر متهم در اين طرح و در حوزه هاي مختلف جرم شامل 17 سارق، 25 معتاد و خرده فروش مواد مخدر و 48 نفر در خصوص ساير جرايم دستگير شدند، گفت: در خصوص متهمان پرونده هاي قضائي جداگانه تشکيل و در حال رسيدگي قانوني مي باشد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location