سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: روزی آمریکا تهدید می کرد و هر اقدامی می توانست انجام می داد ولی امروز ایران اسلامی به قدرتی رسیده است که پاسخ هر تهدیدی را می دهد.

وی اظهار داشت: ایران اسلامی در زمینه های بسیار زیادی پیشرفت کرده است و قابل مقایسه با قبل نیست و در برخی جاها نیاز به تلاش و کار بیشتر داریم.

امام جمعه نهاوند افزود: اقتصاد هم مثل بقیه مشکلات قابل حل است و می توانیم در این بخش هم پیشرفت کنیم و امیدواریم این مشکلات را به کمک مردم و دولت حل کنیم.

وی بیان داشت: همانطور که رهبر انقلاب فرمود نظم جدید بین المللی در حال شکل گیری است که این کار با افول آمریکا اتفاق افتاده است و امروز آمریکا به مراتب ضعیف تر شده است.

حجت الاسلام‌ مغیثی گفت: صهیونیست ها در فلسطین و حامیان آنها نسبت به گذشته بسیار ضعیف تر شدند و آمریکا هیچ امیدی به آینده ندارد و رو به افول است و قدرت های دیگر در دنیا شکل گرفته است.

وی ادامه داد: هیچ امیدی به پیروزی عربستان در یمن نیست و مقاومت در منطقه دست برتر را دارد و صهیونیست ها هم به دور خود دیوار کشیده اند که این نتیجه مقاومت است و این واقعیت امروز منطقه است.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه ها اظهار داشت: از مسئولان درخواست داریم نظارت بر بازار و قیمت ها تشدید شود و از قاچاق گندم و آرد و دیگر محصولات جلوگیری شود.

وی ادامه داد: مسئولان باید مراقب باشند چون این کالا ها اساسی و مورد نیاز مردم است و این اقلام با قیمت های چند برابر در برخی کشورها به فروش می رسد و باید به این‌ موضوع رسیدگی و از آن جلوگیری شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location