سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سلگی سرپرست فرمانداری نهاوند در جلسه مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها در شهرستان نهاوند اظهار داشت: از آغاز اجرای طرح عادلانه سازی توزیع یارانه‌ ها به جهت روشنگری و شفاف سازی در میان مردم به همراه بازدید از مراکز خرید ، فروشگاه‌های شهر، انبارها بازرسی شده و در این بین با متخلفین برخورد قانونی شده است و به دنبال ثبات قیمت ها هستیم.

با توجه به شرایط اقتصادی موجود و نوسانات قیمت برخی کالاها، باید در تهیه و توزیع کالاهای اساسی مردم، اعضای کارگروه تنظیم بازار بازرسی های خود را افزایش داده و دقت بیشتری انجام دهند و مردم تخلفات را گزارش دهند و بازرسین نیز با متخلفین برخورد قانونی داشته باشند.

سلگی گفت: هدف از برگزاری این جلسه، اقدام مشترک تنظیم بازارو بحث توجیح و اغنا سازی طرح توزیع سازی یارانه ها و مردمی سازی است.

سرپرست فرمانداری نهاوند بیان داشت: در بحث بازرسی های که در سطح شهرستان داشتیم و نظارتهای که بر انبارها و فروشگاههای زنجیره ای و مغازه های سطح شهرستان داشتیم و همچنین بازرسی از نانوایی ها و مسائلی که به نوعی به ارزاق عمومی مردم مربوط می‌شود سعی شده نظارت جدی و کافی را داشته باشیم.

وی افزود: چندین مورد کالای احتکار شده در سطح شهرستان شناسایی شده اند که در اختیار مردم به همان قیمت قبل قرار گرفت و هیچگونه افزایش قیمتی نداشته ایم.

سلگی اظهار داشت: همانطور که مشهود است از شب گذشته افزایش قیمت در چند قلم کالا وجود داشته و به جز کالاهای روغن، مرغ، تخم مرغ و لبنیات که قیمت جدید آنها اعلام شده است، هیچ کالای دیگر گران نمی شود که این موضوع مورد بررسی قرار میگیرد. قیمتها در استان در چند روز گذشته متفاوت بوده ولی در شهرستان چنین چیزی نداشته ایم و قیمت مرغ همان ۴۵ هزار تومان بدست مردم رسیده است.

وی در ادامه در خصوص افزایش قيمت کرایه های تاکسی گفت: افزایش کرایه ماشین مرتبط به طرح یارانه ای نمی‌شود و هیچگونه افزایش کرایه تاکسی در حال حاضر وجود ندارد و در صورت مشاهده هرگونه افزایش قیمتی با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

وی در پایان ضمن تشکر از زحمات ادارات شهرستان،و اداره تعزیرات حکومتی، سازمان های حمایت از حقوق مصرف کننده افزود: برگزاری جلسه تنظیم بازار امروز به منظورهماهنگی بیشتر تشکیل شد و ضمن تشکر از زحمات اصحاب رسانه امیدواریم که خروجی این جلسه را به اطلاع عموم برسانند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location