سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، جلسه مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها در شهرستان نهاوند به ریاست سرپرست فرمانداری و با حضور اعضای ستاد با محوریت بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی تامین و توزیع اقلام اساسی، اتخاذ تدابیر لازم در راستای کنترل بازار، در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

سرپرست فرمانداری در این نشست عنوان داشت: با توجه به شرایط اقتصادی موجود و نوسانات قیمت بازار باید در تهیه و توزیع کالاهای اساسی مردم دقت بیشتری توسط اعضاء کارگروه تنظیم بازار صورت پذیرد.

سلگی با تأکید بر استمرار نظارت و بازرسی های دقیق بر بازار و رصد قیمت ها به صورت مستمر گفت: برای حفظ حقوق مصرف کنندگان و ممانعت از افزایش غیرقانونی قیمت ها کم فروشی و دیگر تخلفات توسط برخی افراد فرصت طلب انجام گشت های مستمر و حضور همیشگی بازرسان در سطح بازار علاوه بر افزایش اعتماد عمومی موجب جلوگیری از قانون گریزی و تخلف عده ای سودجو خواهد شد.

وی تاکید کرد: تحت هیچ شرایطی اجازه افزایش کرایه ها قابل قبول نیست و در صورت گزارش و رؤیت بازرسین به شدت برخورد قانونی صورت می گیرد.

سلگی در ادامه گفت: در بازرسی و نظارت های صورت گرفته عمده ترین تخلفات را گرانفروشی، عدم درج قیمت، کم فروشی و احتکار می باشد، در این جلسه مصوبات جلسه قبلی بررسی و راهکار و پیشنهادات از طرف اعضای ستاد مطرح و ارائه شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location