سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، رضانیا معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان در جلسه شورای اداری شهرستان نهاوند و آئین تکریم فرماندار این شهرستان اظهار داشت: به محض ورود به شهرستان نهاوند احساس کردم واردشهر و محل زندگی خودم شدم و شعف پیدا کردم، من نهاوندی نیست اما نسبت به نهاوند علقه قلبی دارم، سالهاست که به مناسبت‌های مختلف خدمت مردم شهرستان نهاوند رسیدم جز مهمان نوازی و بزرگواری از این مردم چیزی ندیدم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان بیان داشت: از مطالب حجت الاسلام والمسلمین مغیثی امام جمعه نهاوند استفاده کردیم ، ايشان سرمایه بزرگی برای شهرستان نهاوند هستند و مردم نهاوند باید قدر این سرمایه ی معنوی را بدانند.

رضانیا در ادامه با اشاره به اجرای طرح مردم سازی یارانه ها و توزیع عادلانه آن گفت: اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها و توزیع عادلانه آن حرکت به سمت تحقق عدالت اجتماعی صبا با اجرای این طرح در آینده ای درخشان در انتظار مردم خواهد بود.

وی افزود: این طرح یک اقدام شجاعانه بود و برای اجرای این طرح همه ما باید کمک و روشنگری کنیم و هر کسی در هر جای قرار دارد باید به کمک دولت به شتابد، امروز و در این شرایط دشمن با همه توان رسانه‌ای به میدان آمده که مردم را از نظام جدا کند و امروز نظام ما بیشتر از هر موقعیتی به کمک مردم نیاز دارد.

وی تصریح کرد اجرای طرح مردم سازی یارانه ها و توزیع عادلانه آن حرکت به سوی تحقق عدالت اجتماعی است و باید اجرا شود و همه ما تکلیف داریم وظیفه داریم به نظام جمهوری اسلامی ایران کمک کنیم و قطع آینده ای درخشان در انتظار مردم خواهد بود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان با اشاره به انتصاب فرماندار جدید نهاوند بیان کرد سیاست های دولت و شخص استاندار انتخاب مدیران بومی و سپردن مدیریت ها و افراد بومی در استان است و تاکنون هم این چنین بوده است فرمانداران نقطه وصل مردم با نظام هستند و فرماندار جدید نهاوند باید فضای همکاری و دوستی را در شهرستان فراهم کند.

رضانیا اظهار داشت: دکتر سلگی به عنوان سرپرست فرمانداری نهاوند در شرایط دشواری مسئولیت را پذیرفت و تلاشهای بی وقفه ایشان در جهت پیشرفت شهرستان نهاوند از چشم همگان پوشیده نیست، اما احساس می‌شد در شرایط جدید یک فرد تازه نفس برای ادامه راه جایگزین شود و اهداف دولت مردمی سیزدهم را در شهرستان پیاده کند آقای احمدوند که به عنوان سکان‌دار و مجری اهداف دولت مردمی در شهرستان آغاز به کار خواهد کرد ایشان نیز از چهره های انقلابی پایه کار توانمند پاک دست و از همین دیار هستند.

وی خاطر نشان کرد :ضرغام احمدوند نه کیسه‌ای دوخته و نه چشمی به منافع دارد از او خواستم که همگام و همراه امام جمعه باشد و به عنوان مقام ارشد اجرایی در شهرستان با حفظ جایگاه مردم شهرستان به عنوان نقطه وصل مردم و نظام خدمت خود را بدون حاشیه و بدون وقف در فضای وحدت و انسجام و بافت هم فکری نخبگان و البته نماینده مردم نهاوند در مجلس ادامه دهد.

وی در خاتمه خطاب به فرماندار جدید نهاوند گفت: بانوان و جوانان گام دوم انقلاب ظرفیت های خوبی هستند که باید به بهترین نحو از آنها استفاده کرد و جوانان گام دوم انقلاب را برای مسئولیت های آینده تربیت کنید.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location