سرخط خبرها

سلیمان جوانمردی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند از کسب مدال طلای مسابقات کشتی المپیک ناشنوایان توسط محمد سیاهوشی خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  سلیمان جوانمردی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند گفت : محمد سیاهوشی کشتی گیر نهاوندی وزن ۷۱ کیلو گرم در مسابقات المپیک ناشنوایان که در کشور برزیل برگزار شد با درخشش خیره کننده موفق به کسب مدال طلای این مسابقات شد.
جوانمردی افزود: درخشش محمد سیاهوشی در مسابقات المپیک ناشنوایان۲۰۲۲ برزیل، شعف و شادمانی ملت عزیز ایران بویژه همشهریان عزیز و خانواده بزرگ ورزش را دوچندان کرد.
وی افزود : مدال طلای محمد سیاهوشی، سومین مدال جهانی ، آسیایی توسط ورزشکاران شایسته نهاوندی از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا کنون بوده است و حضور مقتدرانه و امید بخش محمد سیاهوشی نشانه‌ای دیگر بر گام ‏های بلند افراد دارای معلولیت بر فتح قله‏‌های افتخار و شایستگی جوانان لایق و سرزنده این مرز و بوم است و جایگاه واقعی قهرمانان باغیرت دیار پهلوانان را در جهان به نمایش گذاشت.
آقای جوانمردی در پایان ضمن تبریک این موفقیت بزرگ را به عموم همشهریان و جامعه بزرگ ورزش نهاوند از تمامی عوامل این موفقیت خصوصا مربیان زحمت کش این کشتی گیر و حمایت‌های مالی و معنوی مهندس شهبازی نماینده مردم شهرستان نهاوند در مجلس شورای اسلامی و دکتر سیفی مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان تقدیر و تشکر نمودند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location