سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، پیش از ظهر امروز جلسه هماهنگی دومین کنگره سرداران، امیران و ۸ هزار شهید استان همدان به ریاست فرمانداروبا حضور امام جمعه ، مشاور عالی فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان ، ، فرمانده سپاه ناحیه نهاوند و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

فرماندار نهاوند در این جلسه اظهار داشت: برگزاری یادواره‌ها و کنگره‌های شهدا در راستای پاسداشت مجاهدت‌ها و ایثار و از خود گذشتگی و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا ضروری است.

احمدوند با بیان اینکه امنیت پایدار امروز را مرهون ایثار و فداکاری شهدا هستیم، گفت: احیای روحیه ایثار و شهادت ضرورت جامعه امروز و رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به نقش سرداران و شهدای استان همدان در دوران دفاع مقدس تصریح کرد: تلاش ما بر این است که با توجه به سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با شهدای استان همدان و در راستای عملیاتی کردن جهاد تبیین در حوزه ایثار و شهادت کمیته های برگزاری کنگره سرداران، امیران و ۸ هزار شهید استان همدان در شهرستان فعال و طبق برنامه ریزی انجام شده کارها پیگیری شود.

فرماندار نهاوند گفت: کمیته‌های بیست‌گانه نقش محوری در پیشبرد اهداف کنگره دارند که نیاز است به شکل خلاقانه‌ای عمل کنند. همه دستگاه‌های اجرایی مکلف‌اند نهایت همکاری را با کمیته‌های بیست‌گانه و ستاد کنگره ۸۰۰۰ شهید استان داشته باشند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location