سرخط خبرها

 پیش از ظهر جمعه فرماندار نهاوند و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان به‌منظور ارتباط بی‌واسطه با اقشار مختلف مردم در جهت رفع مشکلات و رسیدگی به امورات مردمی در قالب برپایی میز خدمت در محل مصلی نمازجمعه از نزدیک با مردم به گفتگو پرداختند.

ضرغام احمدوند با اشاره به تأکیدات ویژه ریاست محترم جمهور و همچنین استاندار محترم مبنی بر حضور میدانی در جمع اقشار مختلف مردم در راستای ارتباط‌گیری بی‌واسطه و شنیدن دغدغه‌های ایشان، گفت: رویکرد استاندار همدان رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم، تولیدکنندگان و اقشار مختلف است که به‌تبع از ایشان در شهرستان نهاوند نیز این مهم با تمام توان اجرایی خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با تداوم دیدار چهره‌به‌چهره مدیران و مردم و انجام بازرسی‌های مستمر، موانع رشد شهرستان رفع و طرح پشتیبانی تولید و توسعه و حل مشکلات مردم فهیم و شهیدپرور نهاوند فراهم شود.
فرماندار نهاوند تاکید بر اینکه حفظ سرمایه اجتماعی مردم و به‌کارگیری آن برای رفع مشکلات اجتماعی، اقتصادی، عمرانی و غیره در دستور کار است، گفت: خوشبختانه امروز شاهد هستیم که تمام برنامه‌های دولت به‌گونه‌ای تنظیم شده که موجب تحقق عدالت و پیشرفت در کشور باشد.
وی افزود: مردمی‌سازی یارانه‌ها و حذف یارانه‌بگیران پردرآمد و همچنین رانت‌خواران یکی از اقدامات شجاعانه دولت بود که در آینده شاهد توفیقات و برکات آن بر سفره مردم خواهیم بود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location