سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، روز گذشته شنبه(31 اردیبهشت ماه)فرماندار نهاوند به منظور بررسی وضعیت نانوایی های شهرستان به صورت سرزده از چندین واحد نانوایی در شهر و روستا بازدید کردند که در حاشیه این بازدید ها ضمن صدور دستور تشویق و تنبیه برخی نانوایی های متخلف؛ دستور تشکیل جلسه شورای آرد و نان شهرستان را نیز دادند.

فرماندار نهاوند عصر یکشنبه یکم خردادماه در جلسه شورای آرد و نان نهاوند که با حضور معاون برنامه ریزی و بخشداران و سایر اعضا با دستور کار تاکید بر وزن و کیفیت نان و نظارت جدی برگزار شد، اظهار کرد: بازرسی‌ها بیشتر و جدی‌تر شده و با نانوایی‌هایی که کیفیت و کمیت و ساعت کاری را رعایت نمی‌کنند برخورد قاطع شود.

وی با بیان اینکه نظارت بر کیفیت نان در نانوائی‌ها در راستای حفظ سلامت شهروندان به‌طور جد در دستور کار بازرسین قرار گیرد، گفت: نظارت‌ها در حوزه آرد و نان بسیار جدی و با تعداد اکیپ‌های بیشتر در سطح شهر و تمامی روستاها انجام شود.

وی افزود: تهیه ترازوی دیجیتال برای تمامی نانوائی‌ها الزامی می‌باشد.

فرماندار نهاوند با اشاره به اینکه نانوائی‌هایی که روال کار را قانونی دنبال می‌کنند در طرح تشویقی سهمیه آرد اضافی دریافت خواهند کرد، تصریح کرد: گشت‌های بازرسی به‌طور ویژه و با تعداد بیشتر در سطح شهر به صورت مستمر و سرزده انجام گیرد.

وی ازود: بخشداران تمامی موارد و مصوبات جلسه امروز را به‌طور جد در بخش‌ها اعمال نمایند.

احمدوند با بیان اینکه دهیاران در زمینه نظارت بر کیفیت نان توجه ویژه داشته باشند و نگذارند حقوق مردم ضایع شود، گفت: اتحادیه و اصناف نسبت به نظارت در خصوص رعایت زمان فعالیت نانوایی ها در ساعات اولیه صبح و عصرها اهتمام ویژه تری داشته باشند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location