سرخط خبرها

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری سارق موتور کولرهای آبی و کشف81فقره سرقت توسط پلیس آگاهی شهرستان خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، «سرهنگ ذبیح الله درویشی»در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت موتور کولر های آبی در سطح شهرستان و اعلام نارضایتی شهروندان در این خصوص، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود:ماموران پلیس آگاهی شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی، فنی و تخصصی و بکارگیری امکانات قانونی و سازمانی در نهایت یک نفر سارق را در این رابطه شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به یگان انتظامی انتقال دادند.

وی همچنین تصریح کرد: متهم در بازجویی های فنی صورت گرفته به 57فقره سرقت موتور کولرهای آبی پشت بام و همچنین به 24فقره سرقت تابلوهای علایم راهنمایی و رانندگی اعتراف کرد که در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و سایر اقدامات قانونی در حال رسیدگی و انجام است.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند در پایان این خبر با تقدیر از زحمات کارکنان پلیس آگاهی شهرستان تاکید کرد از آنجایی که سارق حرفه ای بوده و احتمال می رود مالکان منازل فعلا متوجه سرقت موتور کولرهای خود از پشت بام نشده اند،لذا هریک از شهروندان محترم با مراجعه به پشت بام منزل و رویت داخل کولرهای آبی در صورتی که موتور آن در پشت بام به سرقت رفته است در اسرع وقت به پلیس آگاهی شهرستان مراجعه کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location