سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سردار مهدی فرجی  در مراسم صبحگاه نیروهای نظامی و انتظامی در سپاه نهاوند گفت:در عملیات الی بیت المقدس، استان همدان شهدای گرانقدری را تقدیم کرد و رزمندگان نقش ویژه ای در این عملیات داشتند و شهید محمود شهبازی این رزمنده دلاور نیز در روز دوم خرداد به شهادت رسید.

وی گفت: نقش شهید شهبازی و شهید همدانی در این عملیات غرور آفرین بسیار تاثیر گذار بود و سخت ترین نقطه عملیات در مرحله سوم را فرماندهی می کردند.

مشاور فرمانده سپاه استان همدان، تصریح کرد: عملیات الی بیت المقدس یک کار بی نظیر و باورنکردنی بود و باور این آزادسازی سخت بود با توجه به نیروها و تعداد ادوات و لشکرها و امکاناتی که مستقر کرده بود واقعا کار سختی بود.

وی افزود: نقش نهاوند در دوران دفاع مقدس بسیار تاثیرگذار بود و رزمندگان دلاور این شهرستان رشادت های بی نظیری از خود نشان دادند.

سردار فرجی در بخش دیگری از سخنانش گفت: دشمن در چند روز اخیر با توطئه و سیاه نمایی در حال مشکل تراشی برای کشور است و باید مراقب باشیم.

وی افزود: منافقین و دشمنان در حال انتشار اخبار جعلی و ایجاد ناامیدی برای مردم هستند و باید حواسمان به این نیرنگ ها باشد.

مشاور فرمانده سپاه استان همدان، تصریح کرد: باید همه به دولت کمک کنیم تا این طرح مردمی سازی یارانه ها اجرا شود چون این کار به نفع مردم است‌.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location