سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علیرضا شهبازی نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه کارخانه دولومیت کلسینه نهاوند اظهار داشت : یکی از پروژه هایی که یقین دارم مقام معظم رهبری از افتتاح آن خوشحال خواهند شد، پروژه ی دولومیت است.

نماینده مردم نهاوند با اشاره به اینکه مجموعه ی شستا از پروژه های شهرستان نهاوندحمایت های خوبی داشته است؛ گفت : مجموعه معدنی شستا حمایت خواهند کرد سیستم فرآوری و تولید را توسعه خواهند داد، پروژه گاوداری شستا هم انتظار راه اندازی و رفع موانع موجود می رود، با توجه به اینکه علوفه ۵ استان از این شهرستان تامین می شود.

وی افزود: تعدادی از واحدهای لبنیاتی تعطیل و برخی هم با حداقل ظرفیت فعالیت دارند، از این نظر انتظار می رود با افتتاح پروژه گاوداری به فعال شدن واحدهای مرتبط نهایت حمایت را داشته باشیم.

نماینده مردم نهاوند در خاتمه خطاب به وزیر کار گفت : نهاوند بالاترین نرخ بیکاری را دارد، انتظار می رود در بخش تقویت زیر ساخت ها برای ایجاد پروژه های اشتغالزا نهایت تعامل را داشته باشید، همچنین نهاوند فاقد مجموعه فرهنگی ورزشی با وجود بیش از۵۰هزار تحت بیمه تامین اجتماعی در این شهرستان‌ است.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location