سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، ظاهر پور مجاهد معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان در مراسم افتتاحیه کارخانه دولومیت کلسینه نهاوند داشت: استان همدان یک برنامه یک ساله به دلیل تمدید برنامه ششم و برای هر شهرستان یک برش و برنامه‌ای دارد که آیتم و شاخص‌های اصلی آن نشات گرفته از برنامه ششم است وبرای انجام کار متناسب با پتانسیل هر شهرستان از آن استفاده می شود .

وی افزود : دولت سیزدهم تلاش ارزشمند و سیاست گذاری خوبی در حوزه اشتغال و تولید و سرمایه گذاری داشته است .

وی با اشاره به اینکه وزیر کار تعهد اشتغال امسال را یک میلیون نفر شغل در کشور اعلام کرده‌ است، بیان کرد: استان همدان تعهد ۲۳ هزار و ۵۰۰ نفر شغل را به عنوان کف کار در سال جاری پذیرفته است و قطعاً منویات وزیر کار را با جدیت بسیار با کمک مدیریت استان پیش خواهیم برد.

پور مجاهد گفت : استان همدان بستر خوبی برای سرمایه گذاری دارد و با امکانات زیرساختی خوب با بهترین شکل طرح ها را پیش خواهیم برد.

وی در خاتمه با بیان اینکه نرخ رشد اقتصادی ۷.۵ درصدی در استان ها و نرخ رشد اقتصادی ۸ درصد در کشور حرکت و تلاش مضاعفی را می طلبد ،خاطر نشان کرد: طرحهایی چون فرآوری دولومیت و طرح های متنوع دیگر در ابعاد مختلف در شهرستان و نهاوند در دست پیگیری بوده و قول می‌دهیم نهایت مساعدت را برای فاز دوم و سوم این پروژه و دیگر طرح‌هایی که شستا می تواند در شهرستان و استان داشته باشد داشته باشیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location