سرخط خبرها

ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند در ستاد ارتحال امام خمینی(ره) گفت:در ایام پیش رو دو مراسم مهم در شهرستان داریم که شامل یادواره شهدای نهاوند و گرامیداشت شهید حاج میرزا سلگی و مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) است.

فرماندار نهاوند یادآور شد: همه باید پای کار باشند و همکاری کنند و برای برگزاری هرچه باشکوه تر شدن مراسم یادواره شهدا و گرامیداشت سردار شهید حاج میرزا سلگی تلاش کنند.

وی تصریح کرد: سخنران این مراسم دکتر قالیباف رئیس مجلس خواهد بود و میهمانی از سایر شهرستان ها و استان داریم و باید میزبان خوبی برای آنها باشیم.

وی در ادامه بیان کرد: مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام موضوع بسیار مهم و بین المللی است و بعد از چند سال به صورت عمومی و با حضور مردم برگزار می شود و باید تلاش کنیم امسال مراسم در شهرستان به بهترین شکل انجام شود.

احمدوند افزود: وظیفه همه ما ادامه دادن راه شهدا و راه امام راحل است و همه‌ مصوبات باید به بهترین نحو اجرایی شود.

وی با اشاره به برگزاری یادواره شهدا و گرامیداشت سردار شهید سلگی نیز گفت: شهید حاج‌میرزا سلگی افتخار شهرستان است و باید مراسمی ملی در شان شهرستان و شهدا برگزار شود و همه شهرداران و بخشداران و ادارات هماهنگی لازم را داشته باشند.

وی در خاتمه گفت:: موضوع حضور رئیس مجلس در نهاوند‌ نیز با اهمیت است و از این فرصت باید برای بیان مشکلات شهرستان استفاده شود. و در این زمینه با هماهنگی استان جلسه ای برای بررسی مشکلات شهرستان برگزار می کنیم تا از ظرفیت رئیس مجلس استفاده شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location