سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، ضرغام احمدوند در شورای مسکن شهرستان ضمن عرض تسلیت به بازماندگان حادثه تلخ مترو پل آبادان، اظهار کرد: حادثه مترو پل آبادان و پلاسکو باید درس عبرتی باشد برای همه افرادی که در ساخت سازهای شهری و روستایی دخیل هستند.

وی تاکید کرد: امیدواریم باتوجه‌به تأکیدات رهبری معظم انقلاب و ریاست محترم جمهور دستگاه‌های نظارتی در خصوص احقاق حقوق مردم تمام‌قد بایستند تا در آینده شاهد این‌گونه حوادث تلخ نباشیم.

فرماندار نهاوند، گفت: در حوزه ساخت مسکن در شهرستان باید تکالیف هر مجموعه به درست و شفاف اعلام شود تا در راستای عمل به تعهدات وارد شوند چراکه فرصتی نداریم.

وی با اشاره به اینکه اسکلت‌های فلزی مسکن مهر در برخی از بخش‌های شهرستان باید تعیین تکلیف شوند، گفت: ظرفیت بافت فرسوده شهری برای احداث مسکن ملی بررسی شود.

احمدوند، گفت: دستگاه‌های مربوط پاسخگوی مصوبات اجرا نشده شورای مسکن شهرستان در سنوات قبل باشند.

وی افزود: دارابودن مسکن حق‌الناس است، ریاست محترم جمهور هم اهتمام ویژه‌ای به این مهم دارند؛ بنده نیز در شهرستان با جدیدت و دقت موارد را رصد خواهم کرد.

فرماندار نهاوند، تصریح کرد: امروز بیش از ۶۰ تا ۷۰ درصد برخی پروژه‌های شهرستان نهاوند انجام شده اما به دلیل برخی ترک فعل‌ها ۳۰ درصد باقی‌مانده رها شده است که می‌تواند منجر به نابودی کل پروژه شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location