سرخط خبرها

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند از دستگیری 84 متهم در نتیجه اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي توسط يگان هاي اجرايي پليس این شهرستان در يک هفته گذشته خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ "ذبيح الله درويشي" در تشريح اين خبر بيان داشت: پليس نهاوند با در نظر گرفتن اولويت هاي شاخص در حوزه انواع جرايم و آسيب هاي اجتماعي و با تدوين طرح جامع عملياتي و انتظامي در اين راستا در يک هفته گذشته با هدف ارتقاء نظم اجتماعي و آرامش خاطر شهروندان و به منظور پيشگيري از جرايم و برخورد قانوني با معدود هنجارشکنان، طرح ارتقاء امنيت اجتماعي را با بهره گيري از توان و ظرفيت پليس هاي تخصصي در سطح شهرستان اجرا کرد.

وی افزود: در اين طرح انتظامي همچون ديگر طرح هاي عملياتي و اجرايي و مراحل قبلي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي، موضوع اشرافيت اطلاعاتي وکشف علمي جرم با تکيه بر توان و ظرفيت هاي موجود در دستور کار پليس نهاوند قرار گرفت.

سرهنگ درویشی تصريح کرد: از مهمترين نتايج اين طرح مي توان به کشف 53 فقره سرقت و بیش از 2 کیلوگرم انواع مواد مخدر، توقيف 21 دستگاه موتورسيکلت و 37 دستگاه خودروی متخلف و مزاحم اشاره کرد.

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند در پايان اين خبر با اشاره به اينکه تعداد 84 متهم در اين طرح و در حوزه هاي مختلف جرم شامل، 16 سارق، 24 معتاد و خرده فروش مواد مخدر و 44 نفر در خصوص ساير جرايم دستگير شدند، گفت: در این راستا پرونده هاي قضائي جداگانه اي تشکيل و در حال رسيدگي قانوني مي باشد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location