سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، عباس تکلو بخشدار خزل در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) اظهار داشت: در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران چند مناسبت از جمله دهه ی فجر، سوم خرداد و ارتحال حضرت امام خمینی (ره) از مؤلفه های انقلاب اسلامی هستند که این مناسبت ها باید برای دنیا به طور مستمر و سالانه بازخوانی شوند.

وی افزود: اینگونه مراسمات باعث بازگشت به مسیر و ریل اصلی می گردد چرا که ما همیشه در معرض تهدید هستیم و دشمن با بررسی و شناخت وارد شده و متوجه فاصله بین نسل ها شده است و داشته های مکتوب و مذهبی بزرگترین تهدید برای آنان است.

وی تصریح کرد : بزرگترین راهبرد ما مسئولین تولید برنامه هایی با محتوای فرهنگی، مثل سلام فرمانده است که به نوع خود در دنیا بی نظیر است .

تکلو گفت : در این زمینه ما می‌توانیم گام های مثبت و بهتری برداریم و این را بارها در طول مسیر با برکت انقلاب اسلامی بر همگان ثابت کرده ایم .

وی بیان داشت : دشمنان انقلاب اسلامی از وحدت و قدرت مردم ایران در وحشتناک دنبال این هستند که به هر نحوی ایران را زمین‌گیر کنند اما با هدایت های هوشمندانه رهبر معظم انقلاب و پیروی های ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی توطئه‌های دشمنان ناکام مانده و خواهد ماند.

تکلو در خصوص برگزاری مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) گفت : دو سال گذشته این برنامه به خاطر شرایط کرونایی برگزار نشد، اما امسال شاهد حضور مردم در حرم مطهر امام روح الله و تجدید میثاق با این رهبر فرزانه خواهیم بود.

وی افزود: در بخش خزل هم مثل سال‌های پیشین مراسم ارتحال حضرت امام(ره)به بهترین نحو ممکن برگزار خواهد شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location