سرخط خبرها

فرمانده انتظامي شهرستان "نهاوند" از دستگيري يک سارق کارت هاي بانکي و برداشت غير مجاز پول از آن ها توسط ماموران پليس آگاهي اين شهرستان خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ "ذبيح الله درويشي" در تشریح اين خبر گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت کارت بانکي از جلوي خود پرداز و برداشت وجه از آن ها در شهرستان نهاوند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پليس آگاهي اين شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی ها مشخص شد، سارق با استفاده از چسب و غير فعال کردن دکمه (ثبت -انصراف ) دستگاه خود پرداز، با پوشش مناسب در کنار فرد مراجعه کننده به دستگاه خود پرداز ايستاده و پس از وارد کردن کارت توسط مراجعه کننده و غير فعال بودن دکمه ها، به صرف اين که کارت توسط دستگاه ضبط شده به بانک مراجعه کرده و در اين فاصله زماني، متهم از فرصت استفاده و کليد مذکور را فعال و کارت را دريافت و با توجه اين که از قبل در کنار شخص مذکور رمز کارت را شناسايي کرده، اقدام به سرقت و برداشت از حساب آن ها مي کند.

وی افزود: با بکارگیری شگردهای پلیسی، متهم که ساکن يکي از شهرهاي همجوار بوده دستگير و به چندين فقره سرقت و کلاهبرداري اعتراف کرد و پرونده قضائي در اين خصوص تشکيل و به دادسرا ارسال شد.

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند در پايان گفت: نقش شهروندان در امنيت و ارتقاء آن انکار ناپذير بوده و به هر اندازه که مردم در بحث امنيت و برخورد با جرایم احساس مسئوليت کنند، به همان اندازه وضعيت مطلوب تري را در اين حوزه شاهد خواهيم بود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location