سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: امام خمینی(ره) درباره خصوصیات و شخصیت مقام معظم رهبری می فرمایند ایشان در همه جا حاضر واقعه بوده و نعمتی است که خدا به ما داده است و بر اساس همین فرمایشات امام بود که خبرگان به سراغ ایشان رفتند و پس از رحلت امام ایشان را به عنوان ولی فقیه انتخاب کردند.

وی اظهار داشت: رهبر انقلاب سابقه طولانی در مبارزات داشتند و فرزند راستین امام راحل بودند و راه و روش انقلاب و امام را به خوبی تداوم بخشیدند.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه ها افزود: جنگ دشمنان با ما یک جنگ ترکیبی یعنی در همه عرصه های رسانه ای، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی است و باید در این جنگ هوشیار باشیم و با دشمنان مقابله کنیم.

وی عنوان کرد: لازمه انقلابی بودن مدیریت جهادی و مردمی است و امروز خوشبختانه دولتی سر کار است که خدا را شکر پا به کار است و در بین مردم حضور دارد و همه مدیران نیز باید اینطور باشند و برای حل مشکلات مردم تلاش کنند تا دشمنان نا امید شوند.

حجت الاسلام مغیثی گفت: مسئولان باید در بین مردم باشند و مشکلات مردم را از نزدیک ببینند و حل کنند و این مردمی بودن بسیار مهم و اثر گذار است.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه ها اظهار داشت: آمریکا درصدد خلع سلاح ما است و آنها می خواهند ما قدرت دفاعی نداشته باشیم و نفوذ راهبردی ما در منطقه را می خواهند از بین ببرند و این خواسته آنها است و زیاده خواهی می کنند و بهانه می آورند.

وی بیان کرد: امروز ایران اسلامی قدرتمند است و دشمنان هرکاری هم بکنند نمی توانند به ما ضربه بزنند و دوران تهدید و قلدری آمریکا گذشته است‌.

حجت الاسلام مغیثی در بخش دیگری از خطبه ها عنوان کرد: فیلم توهین آمیز به ساحت امام رضا(ره) و مقدسات ما در ادامه همان جنگ ترکیبی و رسانه ای است که باید در این عرصه نیز به مقابله با دشمنان بپردازیم.

وی در پایان گفت: امام شخصیتی جامع و بین المللی داشت و ایشان اسطوره مقدسی در ذهن مردم است و دشمنان می خواهند سیره و روش و عمل امام بزرگوار را تخریب کنند و به حمدالله رهبر معظم انقلاب به خوبی راه امام را با قدرت و صلابت ادامه دادند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location