سرخط خبرها

نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: علی‌رغم همه دشمنی‌های داخلی و خارجی با هدایت‌های مقام معظم رهبری، انقلاب اسلامی بعد از ارتحال امام باقدرت و عزت به مسیر پرافتخار خود ادامه می‌دهد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علیرضا شهبازی ضمن تسلیت ایام جانسوز رحلت امام خمینی (ره) و گرامیداشت قیام 15 خرداد، گفت: امام راحل بنیان‌گذار انقلابی مردمی و عظیم در عالم بود و مردم در این انقلاب جایگاه بی‌بدیل و مهمی دارند و حضرت امام از این جایگاه به‌عنوان ولی‌نعمت یادکردند.

وی اظهار داشت: مردم ولی‌نعمت همه مسئولان هستند و امام خطاب به مسئولان فرمودند خود را خادم مردم بدانید و این پیش خدا ثوابش بیشتر از این است که خودتان را رئیس بنامید.

شهبازی بیان کرد: امام شخصیتی جامع و جهانی داشت و در مقابل هیچ قدرتی ترس نداشت و فقط برای خدا تلاش می‌کرد و مسیر و راه روشنی را بر روی همه ما ایجاد کرد و ما نیز وظیفه‌داریم درراه آرمان‌های امام و انقلاب حرکت کنیم.

نماینده مردم نهاوند در مجلس با اشاره به سالروز انتخاب تاریخی مجلس خبرگان در انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به‌عنوان رهبر انقلاب افزود: الحق مجلس خبرگان بهترین و شایسته‌ترین شخص را برای رهبری نظام برگزید و فردی را انتخاب کرد که مؤمن، شجاع و دارای وسعت نظر است.

وی ادامه داد: علی‌رغم همه دشمنی‌های داخلی و خارجی با هدایت‌های مقام معظم رهبری، انقلاب اسلامی باقدرت و عزت به مسیر پرافتخار خود ادامه می‌دهد.

شهبازی گفت: باید اذعان کنیم که اگر همه مسئولان در سه دهه گذشته مجری واقعی رهنمودها و فرمایشات مقام معظم رهبری بودند ما مشکلاتی که در حال حاضر به‌خصوص در بخش اقتصادی داریم به‌مراتب کمتر بود.

وی با اشاره به بیانات اخیر و همین‌طور ابتدای سال رهبر انقلاب بیان کرد: مهم‌ترین مسئله در راستای بهبود معیشت مردم بحث تولید است که امیدواریم همه مسئولان توفیق عمل به فرمایشات رهبری انقلاب را داشته باشند و در این جهت عمل کنیم.

نماینده مردم نهاوند در مجلس افزود: بحث تولید در سال‌های اخیر توسط رهبر انقلاب تأکید شده است و امیدواریم بتوانیم در این راستا حرکت کنیم و مشکلات را کمتر کنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location