سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، ضرغام احمدوند پیش از ظهر سه‌شنبه در جلسه هماهنگی، ساماندهی و نظارت بر تفرجگاه‌های شهرستان که با حضور رؤسای دستگاه‌های مرتبط با گردشگری برگزار شد، اظهار کرد: توسعه زیرساخت‌های گردشگری نهاوند باید مبتنی بر نیازهای روز و اقتضائات باشد.

وی تصریح کرد: رفاه و رضایتمندی مردم از خدمات ارائه شده در تفرجگاه‌ها و اماکن گردشگری شهرستان در ستور کار و اولویت نخست است.

فرماندار نهاوند، گفت: سراب‌های نهاوند ظرفیت بالقوه خدادادی هستند که باید در جهت هرچه بالفعل شدن آن‌ها با برنامه‌ریزی دقیق تلاش کرد.

وی با بیان اینکه متولیان و مرتبتان با صنعت گردشگری در شهرستان باید علاوه بر فرهنگ‌سازی و معرفی زیرساخت‌های گردشگری به دنبال ارائه خدمات شایسته به مردم باشند، گفت: طرح‌های راکد مانده در حوزه گردشگری خصوصاً در سراب گیان که بیش از 5 سال رها شده است تعین و تکلیف شوند.

احمدوند با بسان اینکه ستاد خدمات سفر راهنمایان گردشگری را در ورودهای شهرستان مستقر کنند، گفت: در خصوص نحوه محاسبه مبلغ ورودی در سراب گیان متناسب با مدت‌زمان توقف وجه دریافت شود.

وی تفکیک ورودی و خروجی، استقرار یگان انتظامی و تعیین و تکلیف ساختمان نیمه‌کاره در سراب گیان از جمله موارد قابل بررسی اعلام کرد و گفت: طرح ساماندهی سراب گاماسیاب با محوریت بخشداری مرکزی و منابع طبیعی ظرفی 7 روز آتی تدوین و اجرایی شود.

فرماندار نهاوندحفظ بیت‌المال در سراب فارسبان را مستلزم مشخص‌شدن متولی آن عنوان کرد و گفت:بام نهاوند محلی مناسب برای حضور خانواده‌ها در شب‌های تابستان به جهت کاهش مصرف برق است که باید موضوعات ترافیکی و امنیتی آن رفع شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location