سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند در جلسه تنظیم بازار مهم ترین اصل عدالت است که باید رعایت شود و همه باید در بحث توزیع و حمایت ورود کنند و مهم تر از این دومورد عدالت است که باید به جدیت ادامه یابد.

وی گفت: من به عنوان فرماندار و همه همکاران و معاونینم بعد از ساعات اداری هم پای کار هستیم و باید از خودمان شروع کنیم و میخواهم همه ارگان ها با جدیت ورود کنند تا مورد رضایت مردم واقع شود.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه مردم با دیدن ما دلگرم می شوند و این نظارت و عدالت باید مستمر باشد، گفت: در بحث نانوایی ها با جدیت ورود پیدا کرده ایم که نتیجه اش رضایتمندی مردم است.

وی با اشاره به اینکه همکاران ما در کنار همه ارگان ها هستند و سپاه، بسیج، اداره صمت و جهاد بر اوضاع مسلط هستند، گفت: باید برخورد ها جدی باشد و نتیجه این برخورد های جدی را مردم لمس کنند.

احمدوند با اشاره به اینکه در بحث پخت نانوایی ها نیز باید باجدیت ورود پیدا کرد و از قاچاق آرد و فروش آرد غافل نشوید، گفت: در همه نانوایی ها باید ترازو داشته باشد و هر نانوایی که ترازو نداشته باشد تخلف کرده است.

وی تصریح کرد: در همه مغازه ها از جمله خوار و بار فروشی ها باید برچسب روی اجناس زده شده باشد و قیمت ها حتما توسط بازرسین چک شود که بر چه اساسی قیمت گذاری شده است.

فرماندار نهاوند با تاکید بر اینکه در بحث مالیات باید مکاتبه شود که هرآنچه قانون گفته است انجام شود، گفت: در خصوص سهمیه آرد روستاها، می دانیم که پنجاه درصد جمعیت مردم در روستاها ساکن هستند و باید سهمیه در اختیار روستاها نیز قرار بگیرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location