سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: دشمنی استکبار با انقلاب اسلامی همیشگی است چون جنگ حق و باطل همیشه ادامه دارد.

وی اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی باعث ایجاد شغل و رونق تولید و باعث خودکفایی می شود و راه حل مشکلات کشور است و به این موضوع باید توجه شود.

امام جمعه نهاوند افزود: مکتب امام خمینی(ره) به عنوان نرم افزار انقلاب اسلامی در گام دوم باید مورد نظر باشد که این مکتب شامل انقلابی بودن، صبر و مقاومت و تلاش برای رسیدن به اهداف است.

وی بیان کرد: یکی از اقدامات دشمنان حملات روانی و رسانه ای است مانند همین قضیه دزدی دریایی یونان که نفت کش ایرانی را به فرمان آمریکا دزدیده است و دم از قانون می زنند ولی وقتی ما کشتی آنها را در خلیج فارس توقیف کردیم طوری وانمود می کنند که انگار اول ایران کشتی آنها را توقیف کرده است.

حجت الاسلام مغیثی در بخش دیگری از خطبه ها گفت: قطعنامه آمریکا و شورای حکام بر ضد کشورمان کاملا سیاسی و تحت فشار صهیونیست ها تصویب شده چون ایران همواره به همکاری با آژانس ادامه داده و طرف مقابل است که به تعهدات عمل نمی کند.

امام جمعه نهاوند افزود: انها می خواهند با فشار، کاری کنند که ما دست از صنعت هسته ای برداریم و موشک و نفوذ منطقه ای نداشته باشیم ولی باید بدانند که دیگر دورانی که آنها زور می‌ گفتند گذشته است.

وی بیان کرد: ایران تحت فشارهای آنها تصمیم نمی‌گیرد و امروز ایران اسلامی از موضع قدرت حرف و عمل می کند.

حجت الاسلام مغیثی بیان داشت: دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند و مسئولان باید از موضع قدرت با طرف مقابل مذاکره کنند و از اهداف خود کوتاه نخواهیم آمد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location