سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند در اولین جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده شهرستان در سال ۱۴۰۱ اظهار داشت : موارد مهمی که در کارگروه بانوان عنوان می شوند از موارد بسیار مهمی هستند که در منویات مقام معظم رهبری بارها به آنها اشاره شده اند .

فرماندار نهاوند گفت : امروز دشمنان علیه ما جنگی را آغاز کرده‌اند که مهمترین دغدغه مقام معظم رهبری است وایشان از این جنگ به تعابیر متعددی از جمله جنگ فرهنگی، شبیخون فرهنگی، غارت فرهنگی و جنگ نرم نام می برند و قشری که دشمنان ما دراین جنگ مورد هدف خود قرار داده‌اند، بانوان و دختران جوان ما هستند .

وی افزود :امروز خانواده ها و نسل جوان ما باید با بالا بردن بصریت و آگاهی‌شان برای مقابله با جنگ نرم دشمنان ایستادگی نمایند.

احمدوند بیان داشت: رسالت بانوان نگهداری از خانواده و بنیان خانواده است که مهمترین مبحثی است که باید به آن توجه شود و موضوع مهمی که دشمن آن را نشانه گرفته است و بانوان شاغل در ادارات از رسالت خانه و خانواده غافل نشوند و خانواده در اولویت کار آنها باشد.

وی با اشاره به اینکه رسالت بانوان نباید فدای کار شود، گفت : اگر خانه و خانواده آسیب ببینند آسیب های اجتماعی به مرور اضافه خواهند شد.

فرماندار نهاوند در ادامه با اشاره به احداث پارک بانوان نرگس نهاوند اظهار داشت : پارک بانوان نرگس نهاوند یکی از مهمترین پروژه های نهاوند است که حتما باید به آن رسیدگی شود و همه ی امکانات آن در خور شآن بانوان در نظر گرفته شود.

وی در خصوص شرکت تعاونی بانوان نهاوند گفت : شرکت تعاونی بانوان نهاوند یکی از پتانسیل های بسیار مهم شهرستان است و باید از این پتانسیل به خوبی استفاده شود.

احمدوند در خاتمه با اشاره به پروژه های نیمه کاره شهرستان بیان داشت : متاسفانه برخی از پروژه های شهرستان بدون کارشناسی کلنگ زنی می شوند و پس از چند وقت و صرف هزینه های بسیار این پروژه را رها می کنند و در مکانی دیگر هزینه های جدید می شود آن هم بدون کارشناسی و پروژه هایی که نیمه کاره به حال خود رها می شوند، باید کارشناسی شده و سپس اقدام به جانمایی یک پروژه شود

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location