سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، ضرغام احمدوند روز گذشته (شنبه 21 خردادماه) به‌منظور بررسی میدانی مشکلات گلخانه روستای علمدار نهاوند در محل این واحد حضور یافت و ضمن صدور دستورات لازم جهت رفع مشکلات این واحد قول بررسی موضوعات در جلسه‌ای مشترک با حضور مدیران استانی را داد.

با پیگیری‌های صورت‌گرفته صبح امروز در جلسه‌ای به ریاست احمدوند و با حضور مدیرعامل، معاون و کارشناسان شرکت گاز و معاون و مدیران اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای دو مشکل انشعاب گاز و راه دسترسی این واحد گلخانه‌ای بررسی شد.

فرماندار نهاوند ضمن قدردانی توجه مدیران استانی به موضوع حمایت از تولید و توسعه واحدهای گلخانه‌ای در استان و شهرستان نهاوند، گفت: دولت نگاهی ویژه به موضوع حمایت از واحدهای تولیدی دارد لذا می‌طلبد همه مدیران استانی و شهرستانی در این زمینه هرآنچه در توان دارند بکار بگیرند.

وی گفت: حمایت از واحدهای تولیدی و به حرکت در آمدن چرخ تولید در صنایع کشاورزی، دامداری و غیره مشکل بیکاری را نیز مرتفع خواهد کرد.

فرماندار نهاوند، تصریح کرد: انتظار داریم در راستای رفع مشکل انشعاب گاز، برق و همچنین آسفالت راه دسترسی به گلخانه علمدار دستگاه‌های مسئول استان و شهرستان هرچه سریع‌تر اقدامات لازم را انجام دهند چراکه توسعه واحدهای گلخانه‌ای علاوه بر رونق تولید در این بخش موجب صرفه‌جویی در منابع تجدیدناپذیر می‌شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location