سرخط خبرها

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان نهاوند از برگزاری ویژه‌برنامه «شب‌های شیدایی» در نهاوند خبر داد و گفت: این برنامه با حضور روایتگران برجسته کشوری به مدت پنج شب در گلزار شهدا برگزار می‌شود.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمد سعیدی‌کیا از برگزاری ویژه‌برنامه شب‌های شیدایی در نهاوند خبر داد و اظهار کرد: این برنامه با حضور روایتگران برجسته کشوری به مدت پنج شب برگزار می‌شود که از نوزدهم خرداد ماه آغاز شده و تا ششم این ماه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه در این ویژه برنامه قرار است هر شب جمعه، کنار مزار یک شهید گمنام باشیم و برنامه‌های درخوری را اجرا کنیم گفت: خوشبختانه تاکنون مردم نهاوند حضور پر شور و باشکوهی را در این برنامه داشته‌اند.

مسئول بسیج دانشجویی نهاوند به ویژه‌برنامه شب شیدایی هفته اخیر اشاره کرد که با روایتگری علیرضا کیخا؛ جانشین سازمان بسیج دانشجویی کل کشور، روضه‌خوانی سعید شهبازی و اجرای گروه سرود «سلام فرمانده» همراه بود گفت: شب بعدی این ویژه برنامه پر مخاطب با حضور روایتگر بین‌المللی سردار عظیم ابراهیم‌پور، فرمانده اسبق قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه است.

وی یادآور شد: این برنامه پنج شنبه، دوم تیرماه راس ساعت ۲۱:۳۰ در گلزار شهدای باغ بهشت شهرستان نهاوند برگزار خواهد شد.

 سعیدی‌کیا با بیان اینکه ویژه برنامه «شب‌های شیدایی» در جوار گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد، به همت بسیج دانشجویی شهرستان نهاوند برگزار شده است خاطرنشان کرد: بسیج دانشجویی نهاوند این ویژه برنامه‌ را با هدف مروری بر دلاوری‌ها و رشادت‌های رزمندگانی برگزار کرده که بی هیچ مزد و منتی جلوه‌های بی‌بدیلی از عشق و ایثار را در صحنه تاریخ رقم زده‌اند.

وی این برنامه‌ها را گامی در راستای آشنایی نسل جدید با فرهنگ غنی دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: یکی از مهم‌ترین رسالت‌های ما ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت و ایستادگی است چراکه دشمن با شبیخون فرهنگی خود آینده نسل جوان را هدف قرار داده تا این نسل تأثیرگذار از فرهنگ دفاع مقدس فاصله بگیرند و آنها نیز به اهداف پلید خود برسند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location