سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، غلامرضا رستمی از اساتید دانشگاه های نهاوند در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته به مناسبت سالروز شهادت شهید چمران و روز بسیج اساتید گفت: شهید چمران از جمله شخصیت های برجسته علمی و انقلابی است که فعال در میدان مبارزه بود.

وی اظهار داشت: شهید چمران بصیر، اگاه، مومن و انقلابی بود و سابقه های درخشانی در میدان های مختلف داشت.

رستمی در بخش دیگری از سخنانش افزود: اساتید بسیجی و علما و نخبگان در جهاد تبیین وظیفه مهمی دارند و باید افکار صحیح و درست در جامعه توسط این نخبگان منتشر شود.

وی عنوان کرد: جاهلیت مدرن و دشمنان نمی خواهند پیام انقلاب اسلامی به دنیا برسد و در مقابل جهاد تبیین مانع ایجاد می کنند که این وظیفه ما را سنگین تر می کند.

استاد دانشگاه های نهاوند گفت: دشمنان با تحریف، دروغ پراکنی و شبهه افکنی و دیگر روش ها در طول تاریخ و در زمان فعلی سعی داشتند و دارند که از تبیین واقعیت ها جلوگیری کنند.

وی ادامه داد: در عصر معاصر نیز دشمن درصدد تحریف شخصیت امام راحل و انقلاب اسلامی هستند و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند باید دروغ، فریب و تحریف و جنگ روانی دشمن را افشا کنیم.

رستمی افزود: همانطور که امسال در حرم امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری فرمودند؛ نگدارید از انقلاب هویت زدایی شود و نگدارید یاد امام در جامعه کمرنگ شود و نگذارید جنگ روانی دشمن در کشور ترویج پیدا کند.

استاد بسیجی دانشگاه های نهاوند گفت: وظیفه ما در این جهاد تبیین بسیار مهم و اثر گذار است و باید مراقب دشمنان و نقشه های آنها و عوامل غرب زده داخلی باشیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location